Wpis z mikrobloga

  • 230
Jak mnie denerwuje #messanger #facebook ( ͡° ʖ̯ ͡°) Od jakiegoś czasu:
- nie można przeglądać zdjęć, co utrudnia znacznie znalezienie np zdjęć notatek ze studbazy
- wyszukiwanie w konwersacji działa tylko w apce, a na przeglądarce już nie
- zniknęły pseudoniny (chociaż #!$%@? z tym)
- nie widać trzech kropeczek jak ktoś pisze, więc nie wiadomo, czy chce coś jeszcze dopisać, czy już skończył i mogę odpowiedzieć
- co mnie denerwuje najbardziej: nie można edytować zdjęć w apce... Ta funkcja była mi bardzo pomocna, jak np chciałam coś wysłać związanego ze studbazą z zaznaczonym fragmentem w książce, z dopiskiem albo chociażby chciałam przyciąć screena z memem. Korzystanie z osobnej aplikacji do edycji zdjęć zajmuje więcej czasu

Ehhhhhhhhhh ( ͠° °)

A teraz jak nie mamy zajęć na uczelni, to jest praktycznie moja jedyna forma kontaktu ze znajomymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 49
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Potatox: @cyanoone: na telefonie można kliknąć w zdjęcie i przesuwać w lewo/prawo pomiędzy zdjęciami z konwersacji. Na kompie normalnie jest po prawej lista wysłanych multimediów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@silentpl: to jest filtr antyspamowy, jak masz konfe gdzie wysyłacie głównie obrazki to w pewnym momencie messenger to zablokuje i musisz wysłać trochę tekstu xD
  • Odpowiedz
@Potatox można przeglądać całe media, wystarczy dodać kogoś do spamu, wejdź w rozmowę i w opcjach zdjęcia się pojawia. Tylko trzeba za każdym razem tak robić itp
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@papaj_21_37: ma wszystko, ale nie ma wszystkich znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jeslizgine: to zrób update, ja juz ściągam starą wersję apki.
Porażka totalna nowa wersja, jak głupi update zrobiłem a brak opisu aktualizacji mógł mi dać do myślenia.
Mogli opisać to jako "wyjebujemy 80% funkcji".
Bo w sumie nawet relacje edytować, przyciąć film itp. sie nie da.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@umtali Może, rzadko korzystam z przeglądarki. Od kiedy Facebook w przeglądarce zmienił wygląd używam raczej tylko aplikacji, bo mi się wizualnie nie podoba ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Potatox: Hejo.
Wpisz w wyszukiwarkę "Facebook Messenger – Text and Video Chat for Free 287.0.0.22.120"
Witryna Apkmirror i pobierz odpowiednią wersję apk dla swojego telefonu. Zainstaluj i wyłącz aktualizację messengera w androidzie.
Ta wersja mi działa już od miesiąca i mam wszystkie wymienione przez ciebie funkcjonalności.
  • Odpowiedz
w jaki sposób te funkcje były sprzeczne z tą dyrektywą? Nie mówię, że nie, ale nie ogarniam, jak oni to połączyli. ( _)


@unluckysoap: mieli serwery po całym Świecie. UE wydała zakaz wysyłania danych użytkowników do US, więc je przenoszą. A poza tym rozszerzono prawo prywatności, dodano komunikatory i facebook jest w dupie z pracami, bo nie zdążyli się przygotować do tego.
  • Odpowiedz
Uzywanie messengera i facebooka na komputerze to tragedia, nie wiem jak firma warta miliardy dopuszcza do tego, że te strony tak zamulają. Na PC polecam pobrać z Microsoft Store aplikację Messengera, działa nieskończenie razy szybciej niż konwersacje na stronie facebooka. Właściwie to odkąd ją pobrałem to nie mam potrzeby sprawdzania fejsa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Potatox: przecież screeny można edytować przy robieniu ich


@Shatter To wiem. Bardziej chodzi o to, że jak robię zdj w apce to nie można edytować od razu. A robienie zdj aparatem i edycja w jakimś innym programie zajmuje więcej czasu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz