Wpis z mikrobloga

  • 230
Jak mnie denerwuje #messanger #facebook ( ͡° ʖ̯ ͡°) Od jakiegoś czasu:
- nie można przeglądać zdjęć, co utrudnia znacznie znalezienie np zdjęć notatek ze studbazy
- wyszukiwanie w konwersacji działa tylko w apce, a na przeglądarce już nie
- zniknęły pseudoniny (chociaż #!$%@? z tym)
- nie widać trzech kropeczek jak ktoś pisze, więc nie wiadomo, czy chce coś jeszcze dopisać, czy już skończył i mogę odpowiedzieć
- co mnie denerwuje najbardziej: nie można edytować zdjęć w apce... Ta funkcja była mi bardzo pomocna, jak np chciałam coś wysłać związanego ze studbazą z zaznaczonym fragmentem w książce, z dopiskiem albo chociażby chciałam przyciąć screena z memem. Korzystanie z osobnej aplikacji do edycji zdjęć zajmuje więcej czasu

Ehhhhhhhhhh ( ͠° °)

A teraz jak nie mamy zajęć na uczelni, to jest praktycznie moja jedyna forma kontaktu ze znajomymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 49
  • Odpowiedz
@HumanBeing: @Eutanazja: tak... poza UE te funkcje są dostępne. UE wprowadziła gówno wartą dyrektywę ochrony danych (xD w przypadku FB szczególnie) i teraz firmy musza się dostosować. Część funkcji kiedyś wróci ale nie wszystkie. Kiedy? Nikt nie wie. Jak macie ochotę o tym poczytać więcej to polecam Google -> UE Facebook GDPR data protection December 2020
  • Odpowiedz
@Potatox: ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie wkurza brak podglądu linków przez co wtapiają się w tekst i trudno je odnaleźć szybko ... Eh żeby tak ostatnich 5 znajomych porzuciło messengera to bym to wywalił ale niestety ciężko z tym
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Singularity00 Też zauważyłam, że się linki nie wyświetlają, ale mi to nie przeszkadza. No właśnie ze znajomymi się komunikujemy przez messangera i ciężko przestać używać xd
  • Odpowiedz