Wpis z mikrobloga

@Serniczek_Szatana: muszę przyznać że też się zdziwiłem jak mówi na początku, że przyjechała na kilka miesięcy, ale niestety nic nie wyszło i niestety siedzi już tutaj pięć niestety lat i niestety 4 lata w niestety fatalnym miejscu. Serio? Siedzisz w UK, gdzie w pół roku można odłożyć tyle kasy, że starczy na trzy próby startu w dowolnym innym miejscu Europy, a laska 4 lata robiła w jakimś obozie koncentracyjnym jakby jej
@ktostam7: @Jason_Stafford: @DEWASTATOR_TM: @pomoc_pomocynka: @paweucio: @fenomen12: @KlotzF23: @comehugme: @Serniczek_Szatana: @InspektorDupa: Łapcie link do PDF bo to reportaż wręcz cover story - część wielkiej serii artykułów w mediach w Polsce z inicjatywy UK aby w ogóle te problemy pokazać a co dopiero ich skalę.

Byłem osobiście i widziałem całe ośrodki odratowywanych Polaków, pomagałem siostrze jako troche "ochroniarz", troche kierowca gdy ona sama miała
Saeglopur - @ktostam7: @JasonStafford: @DEWASTATORTM: @pomocpomocynka: @paweucio: @fe...

źródło: comment_1609805997v2jQYj7wHD5wdzAkjvl6KB.jpg

Pobierz
@ktostam7: nie wiem co wy chcecie ale laska dobrze opisuje jak wyglada patologiczny rynek pracy w uk dla niewykwalfikowanych najczesciej inigrantow.
Bylem w uk w 2017r i potwierdzam wiekszoac co mowi ta laska. Np dostalem robote w jakies agencji i okazuje sie ze ta robota to jest jakis #!$%@? na akord bo trzeba wyrabic targety ktore sa mocno wysrobowane, w sumie to dla mnie zaden problem bo umiem pracowac szybkim tempem
Robilem na magazynie na samym poczatku, i byli tacy co np, bez jezyka, marzyl bog wie o czym a przylatywal co chwile zapytac co agencja mu napisala i prosil zebym im odpisal za niego, chlopie jesli nawet nie wiesz co znaczy "can you work tommorow 5pm, six hours, picking please?" to po co jedziesz do angli? pozniej chodzi taki i narzeka bo mu roboty nie daja, albo jaka to anglia #!$%@?.

Osobiscie