Wpis z mikrobloga

ja od początku pandemii nie odczuwam tego żeby był lockdown. Tylko nie mogę latać do Polski czy na wakacje i korzystać z siłowni czy tam basenu


@pomoc_pomocynka: Mirku odczuwasz, przeczytaj co napisałeś jeszcze raz
  • Odpowiedz
Ale pieprzy( ͡° ͜ʖ ͡°) Pracuję w UK 13 lat, zaczynałem bez języka z 200 funtami w kieszeni, miałem przez ten czas kilkanaście różnych prac przez agencję i na kontrakcie, i nigdy wcześniej nie #!$%@?łem się tak bardzo jak w pracy w UK. Nigdy też nie zaznałem jakiegoś przejawu dyskryminacji. Nie mówię, że nie ma w UK #!$%@? robót, ale są to przeważnie kołchozy zapchane nadgorliwymi Polakami czy
  • Odpowiedz
@KlotzF23: ja jestem w uk od dwóch lat i miałem 3 prace (teraz 4) z tego jedna dłużej i gdyby nie kilka złych wyborów i nie to, ze poczułem się za pewnie to dalej bym tam pracował i pewnie już na wyższym stanowisku jak mi obiecywali. I jak ja słuchałem do połowy co Ona gada to się zastanawiałem, gdzie takie miejsca #!$%@? są i dlaczego ktoś miałby tam pracować skoro jest
  • Odpowiedz
@ktostam7: Boże co za #!$%@?. Jestem w uk od 7 lat, pracowałem w kilkudziesięciu miejscach i nigdy nie spotkała mnie żadna z sytuacji wymienionych przez karyne. Nie neguje, ze takowe maja miejsce ale umówmy się, ze trzeba mieć minimum szacunku do samego siebie. Znalezienie pracy w uk jest banalne jeśli wybierzemy odpowiednie miejsce do zamieszkania, a nie rzucimy się na wielkie miasto, gdzie zarobki ledwo starcza na życie. Jeśli agencja nie
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: No ok, może trochę mnie poniosło. Prawda jest jednak taka, że takie historie opowiadają ludzie dość konkretnego typu. Problemem jest to, że ludzie nie maja do siebie za grosz szacunku i pozwalają sobą pomiatać. Skoro tak bardzo jej to wszystko nie pasuje, to dlaczego tu mieszka w takim razie? Trzeba mieć coś nie tak, żeby żyć jak robak, ciagle narzekać ale nic z tym nie robić.
  • Odpowiedz