Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@aleksandrett:
Mircy, nawiązując do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/30878845
chcialam pochwalić się niedawnym powiciem drugiego bombelka. Nie ominęły mnie i tym razem porodówkowe historie z grubymi.
Tym razem znalazlam się na oddziale położniczym z niezłym waleniem XD serio aż parsknęłam na jej widok. Pomijam już, że śmierdzi potem (choć się myła), bo zamiast #bekazgrubasow mamy tu #patologiazewsi lub #patologiazmiasta

- klientka ma mniej niż 20 lat i właśnie urodzila drugie dziecko, pierwsze jej zabrali
- ciągle wisiała na telefonie z mężem patusiarzem. Wideorozmowa z nim przypomina jakiś patostream. Typ jakiś odklejony, ona upomina go, żeby wziął leki, ten ciągle klnie i opowiada o sąsiedzie, co mu ukradł linke z ogrodu, nie słucha opowieści o dziecku, gada od rzeczy
- nie miał kto jej odebrać, bo jej matka nie lubi szpitali, a mąż niedawno miał wypadek i #!$%@?ł się tak, że jeździ na wózku.

Smutek mocno
  • 8
@muchabzz właśnie opka próbuje przekazać, że grubas nawet jak sie umyje to śmierdzi bo jest przepocony z wysiłku od wycierania się. Sam miałem kobietę co ledwo wyszła z wanny a już pachy sobie perspirantowała bo śmierdziały. Ale to była moja wina bo jej dziecko zrobiłem. Nie tego co jadła i ogólnie jak sie odżywia.