Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Krew mnie zalewa od tej calej polskiej cholernej gospodarki i tego rzadu.

- Łaczny koszt mojej pracy mojego pracodawcy? 9000
- Ja dostaje netto 5200. Czyli 3800 idzie w podatku na ten j*bany kraj. Podobno wedlug GUS jestem w 10% najlepiej zarabiających. Lol
- Kwota wolna to jakies splunięcie w twarz
- rzeczywista Inflacja 8% wiec wszystko droższe, czynsz, prąd, woda, ziemniak, jabłko, mięso,
- Chcesz dać pieniądze na lokate by ci inflacja nie zrzarła? 0,01% oprocentowanie z czego jeszcze zabieraja 19% Belki
- Vat na k*rwa wszystko
- Akcyza
- Chcesz kupic nieruchosc? To podwyzka podatku od 2021
- Chcesz psa? Wyzszy podatek od 2021
- Chcesz napic sie Coli? lol
- Chcesz obejrzec TV? Od 2021 podatek wyzszy o 8% na TVPIS

Polacy chyba uwielbiają być ruch..... w ****. Pieknie glosowaliscie w 2019 i 2020!

#pieniadze #oszczedzanie #podatki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff1db995625a1000ab532cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania: nie za bardzo rozumiem sens twojego wpisu, podatki w cywilizowanym kraju należy płacić bo nie żyjesz sam w społeczeństwie, a im więcej zarabiasz tym większy podatek to prosta matematyka. A inflacja to kwestia wirusa i może być jeszcze wyższa dzięki antyszczepom, mam nadzieję że jeszcze zmądrzeją.
OP: @Matpiotr: A ZA PELLLLLLLOOOOOOOOOOOOO. Nie. Nie jest tak od 20 lat. Mniej mi zostaje w kieszeni niz 5 lat temu

@mat888: w cywilizowanym kraju cos sie ma z tych podatkow. W cywilizowanym kraju rzad nie przepieprza pieniedzy na propagande, na nieistiniejace wybory, na nieistniejace respiratory i lewe maseczki ze stoku. W cywilizowanym kraju rodzina ministrow nie lata sobie samolotem rzadowym, w cywilizowanym kraju limuzyny rzadu nie rozbijaja sie
Ja opa rozumiem, a niektórzy z góry to nagle chyba z choinki się urwali, albo cieszą się z podniesienia najniższej o 200brutto, gdzie nie rozumieją, że zajebią Wam znacznie więcej w podatkach itp. ()