Wpis z mikrobloga

Ej w ogóle zauważyliście że wykop od jakiegoś czasu z portalu trochę jak reddit, stał się takim nowym jebzdzidy? Dużo śmiesznych obrazków i jakiegoś gownocontentu, mało poważnych dyskusji i jakiejś fajnej rozmowy. Wiem że znajdą się tacy co powiedzą że jestem boomer, ale uwierzcie mi że jak zakładałem tu konto to portal wyglądał zupełnie inaczej. Było więcej ciekawych ludzi, rozwiniętych wątków typu r/AskReddit i w ogóle inby i takich ciekawych akcji.

Za obecny kształt wykopu osobiście winię napływ ludzi z patoatreamów, szczególnie Daniela Magicala.

#przemysleniazdupy #feels #niepopularnaopinia
  • 168
  • Odpowiedz
wiadomo wykop lepszy mordo, widzę masz konto od 53 minut to już zrobiłeś niezle rozpoznanie na pewno


Sugerowanie że jak ktoś jest zielonką to ma tu pierwszy raz konto, oj nie to nie może być użytkownik który miał tu konto np. 10 lat, usunął je i stworzył nowe
  • Odpowiedz
@Moseva: Dobra dobra, jak kiedyś ta akcja „walić patostreamiarzy” była to Mirabelki oberwały wykopgate xD weź Ty moja ukochana nie dawaj takich radykalnych rozwiązań xD
  • Odpowiedz
Ej w ogóle zauważyliście że wykop od jakiegoś czasu z portalu trochę jak reddit, stał się takim nowym jebzdzidy?


@MackaCthulhu: A ja myślę że równie dobrze ilościowo tych dyskusji może być i tyle samo, po prostu ogólnie contentu jest więcej i te dyskusje łatwiej w nim nikną. Poza tym obecnie praktycznie jedyna szansa na jakieś racjonalne dyskusje to dyskusje w tematach specjalistycznych, bo światopoglądowo mamy bezprecedensowy rozstrzał na skrajności, gdzie
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: Wchodząc tu od przynajmniej 8lat nie widzę aby poziom drastycznie spadł, bo zawsze był mizerny. Obwiniać o wszystko patostrimy, które w owym czasie były pewnym fenomenem i oglądało je mnóstwo użytkowników którzy już mieli konta a nie je specjalnie zakładali to głupota i ignorancja. Na plus wyszło, że zniknęły kółeczka wzajemnej adoracji atencyjnych albo przeniosły się gdzieś indziej. Na minus sfrustrowane chłopaczki, wciskające w każdy temat swoją nienawiść do
  • Odpowiedz
. Na plus wyszło, że zniknęły kółeczka wzajemnej adoracji atencyjnych albo przeniosły się gdzieś indziej.


@Chemical_Brother: Teraz mamy kółeczka politycznych bojówek, tamto było mniej szkodliwe.
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: Jestem tu od kilkunastu lat i widzę ten upadek. Mogę ci nawet podać przyczynę: upośledzona moderacja. Wielu ciekawych ludzi pousuwało konta bo miało dość użerania się z tymi matołami. W sumie sam nie wiem po co mam tu jeszcze konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) A pamiętam czasy gdy była tu wolność słowa, moderacja istniała teoretycznie, a jak już coś #!$%@?ła to zawsze dało się dogadać.
  • Odpowiedz
kiedyś Wykop to były kuce, Korwin i ciekawostki, a teraz głównie przegrywy i obrażanie kobiet. Nocne, które zawsze były pełne głupoty były wtedy nawet ciekawsze, bo były listy obecności zawsze tworzone przez tę samą osobę, tematyczne nocne, a teraz jest tutaj po prostu śmietnik.


@: kiedyś? To było z 5-3 lata temu. Kiedyś to wykop jeszcze zupełnie inaczej wyglądał.
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: Ten serwis to śmietnik, bo nie ma możliwości uciec na "subreddit" trzymający poziom i się odciąć.

A co jest fajnego w zlewaczałym reddicie gdzie każdy liże sobie dupe do kości a jak ktoś ma inne zdanie to jest traktowany jak gowno? #!$%@?ło cie?


@DarkenSound: Nie wiem na jakie subreddity wchodzisz, ja staram się na trzymające poziom dyskusji i jestem zadowolony.

EDIT: Już wiem. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: To nie jest kwestia wykopu. Cały internet się zmienił, bo dostęp do niego spowszechniał. Ludzie, którzy w życiu nie dotknęli komputera dzisiaj mają smartfony i taki efekt. Myślę, że nie tylko Wykop uległ zmianie przez te kilka lat.
  • Odpowiedz