Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ddd111: ale to jest poje*ana muzyka XD nie bierz tego do siebie ale to jest coś niesamowitego, że ktoś sobie chodzi po mieście i na słuchawkach to zaciera w momencie gdy ja sobie słucham jakiegoś Hendrixa albo Claptona :D.
Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alcest: oczywiście, że tak. To jednak nie pomogło i nadal czuję, że jest to bardzo dziwne.
"Wy" wychwytujecie te wszystkie słowa z tekstów piosenek tego typu, czy siedzicie na tekstowo i ogarniacie o czym śpiewa wokalista na bieżąco?
  • Odpowiedz
@persona_umbra: zawsze mnie zastanawia skąd wśród fanów klasycznego rocka albo "zwyklego" metalu jest tyle nietolerancji... w teorii mógłbyś być black metalowcem, przynajmniej nie musiałbyś udawać otwartego xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wachatron: absolutnie nie udaje :) miałem wiele etapów muzycznych w życiu, łącznie z typowo ciężkim graniem. Ba, nawet grałem w kilku kapelach lepszych lub gorszych. Pytam z czystej ciekawości i nie uważam żeby robił to w sposób wskazujący na brak tolerancji. Brak tolerancji byłby wtedy gdybym mówił, że tego typu muzyka jest grana przez bandę ci*peuszków bez krztu talentu...a w moim mniemaniu ABSOLUTNIE tak nie jest.
  • Odpowiedz