Wpis z mikrobloga

i można ją wziąć na trasę.


@md5sum: można też kompresor :) nie dużo większy da się kupić w podobnej cenie a nie będziesz czekał 20 minut aż osiągnie 4 bary:)

zobacz sobie na yt testy xiaomi
  • Odpowiedz
@md5sum: to chcesz 2kg pompkę brać xiaomi która do 4barów 20 minut pompuje? :) Weź coś małego jak kolega wyżej proponuje lub Airstick SL Mini <- uzywam takiej parę lat i do 8bar spokojnie daje radę jak masz siłę to więcej
  • Odpowiedz
@md5sum: nie no xiaomi waży jakies pół koli ale z tego co napisałęś to myslalem ze chcesz to wozic, nie wiem czy nie wolałbym stacjonarnej pompki dobrej kupić niż takie cudo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@md5sum: Torby podsiodlowe. Tu już musisz się rozejrzeć i wybrać co będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze, bo są różne rozmiary. Ja w takiej torebce wożę detke i narzędzia wraz z łyżkami. Pompkę mam na ogół w tylnej kieszonce.
  • Odpowiedz
@md5sum: ta pompka jest duża, ciężka i musisz pilnować, żeby zawsze była wystarczająco naładowana. Jeżeli chcesz mieć awaryjny zestaw to bierz pompkę na CO2 (też ma swoje wady, jak ci się skończą naboje...) albo małą pompkę ręczną dobrej jakości (jakieś Lezyne na przykład).

Ja z tego względu mam pompkę Lezyne, bo mi się naboje nie skończą.

Mój zestaw wygląda tak:
- 1
  • Odpowiedz
Btw używasz dętek szosowych z zaworem schrader?


@md5sum: nie, presty. W szosową obręcz raczej nie wchodzi schrader :D W sumię mam dziurę na schradera, bo mam trochę szerszą obręcz, ale używam presty i tak.

Po co w sumie rozkuwacz do łańcucha?


Jeszcze nigdy mi się nie przydał, ale jak strzeli ogniwo albo coś dostanie się w łańcuch i się zniszczy to żeby wyciąć kawałek łańcucha/ogniwo, zakleić spinką i jakoś dojechać
  • Odpowiedz