Wpis z mikrobloga

Podsumowanie! 12 dzień mojego wyzwania od 9K do 100K! Aktualnie mamy: 34 628 PLN!
Wczoraj mieliśmy 37 593 PLN. Dzisiaj spadek około - 2 959 zł!

Nie chcesz przegapić co będzie dalej? Obserwuj mój tag #mrfiemka !
Otworzyłem też grupę na Telegramie:https://t.me/joinchat/FFXYrXiWKlrIjtx2 nie mam pojęcia czy będzie zainteresowanie aby dołączyć i pogadać, ale jak coś to zapraszam ()

Jak wyglądał dzisiejszy dzień:
Liczyłem dziś że ALPP odrobi wczorajszą stratę. Niestety poleciało jeszcze niżej. Nie było żadnych nowych informacji o spółce. Papierowe rączki zabierają zyski. Kto sprzedał na górce, miał idealną okazję aby się teraz dokupić i podwajać zyski. Mam nadzieje, że nikt tutaj w panice nie pozbywał się akcji ALPP. Pamiętajmy że Alpine 4 Technologies mocno zależy aby dostać się na NASDAQ. Trzymamy kciuki i nie wymiękamy.

Dziś był bardzo dobry dzień dla DSG który przebił granicę 1$ zamykając dzień wynikiem 1,29$ - internet już krzyczy, że DSG to drugie NIO :P

IPDN dało zrobić dziś 100% jeżeli ktoś miał dobre wejście, niestety nie ja. Ja wbiłem na górce i sprzedałem większość gdy była okazja wyjść z niewielką stratą.

BioNano wygenerowało ponad 50%, niestety również nie dla mnie. Ta sama sytuacja wbicia się za późno. Zainwestowane 2k, obecnie strata ponad 500 zł. Ale spokojnie, liczę że w ciagu kilku dni spokojnie odbije stratę z nawiązką. Albo i nie

Dawajcie znać co udało wam się dzisiaj upolować z groszowych akcji i jaki profit zebraliście.

Podsumowanie:
- (ALPP) Alpine 4 Technologies: -12,40% w plecy. W sumie: 218% = 19 419 PLN! Mamy więc spadek o -4 397 PLN (Wartość inwestycji +28 327 PLN)

- (DSGT) DSG Global: +55,42% do przodu. W sumie: 97% = 1393 PLN!!!! Mamy więc wzrost o 801 PLN (Wartość inwestycji 2 829 PLN - jest mniej niż powinno bo wypłaciłem 1k na inne zakupy)

- (COUV) Corporate Universe: -15,81% w plecy. Udało mi się sprzedać przed większymi spadkami zostawiając jedynie 139 akcji o wartości obecnie 110 zł.

- (ABMLL) American Battery Metals: +2,84% do przodu. W sumie: 0,37% = 1,54 PLN. Mamy więc wzrost o +39,23 PLN (wartość inwestycji 415 PLN)

- (MGTI) MGT Capital Investments: +0,20% do przodu. W sumie: -12,09% = -26,35 PLN. Mamy więc wzrost o +8 PLN (wartość inwestycji 191 PLN)

- (GAXY) Galaxy Next Generations: +49% do przodu. W sumie: 107,70% = 211 PLN. Mamy więc wzrost o +156 PLN (Wartość inwestycji 184 PLN).

- (TLSS) Transportation and logistics Systems: +8,14% do przodu. W sumie: 43,06% = 132 PLN. Mamy więc wzrost o +57 PLN (Wartość inwestycji 440,39 PLN)

Dokupione dziś 3 nowe spółki:
- (BNGO) BioNano - Kupione prawie na szczycie. Zostawiam chyba na dłużej. Zobaczymy. Wrzuciłem prawie 2k PLN. strata -26% = -532 PLN, wartość inwestycji 1 490 PLN.

- (IPDN) Professional Diversity Network - Kupione prawie na szczycie, spadło, trochę odsprzedałem i wrzuciłem w inne akcje. Zostawiłem obecnie 10 sztuk akcji, strata -37%, wartość inwestycji 101 PLN.

- (NNDM) Nano Dimension - Tutaj wrzuciłem tylko 5 PLN, żeby nie zapomnieć aby obserwować :) Na trading212 nie płace prowizji za otwieranie pozycji, więc co mi tam ¯\_(ツ)_/¯

Załączam screen z resztą aktualnych pozycji.

Prowadzę stream codziennie od 1 dnia wyzwania.
Kiedy stremuje?

Codziennie od około 15 do 22, czyli w godzinach działania zagranicznej giełdy.
TWITCH: https://www.twitch.tv/mrfiemka
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UC9H8n_Pb14_pDf90mIjoTaw

Uwaga, jestem laikiem inwestycyjnym! Nie traktujcie moich metod jako dobrych porad inwestycyjnych ha ha ha... Nikogo nie namawiam do zakupu akcji, po prostu dziele się swoim wyzwaniem i osiągnięciami ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie kopiujcie mnie, bo to szaleństwo.

#gielda #inwestycje #zarabianie #chwalesie
Fiemka - Podsumowanie! 12 dzień mojego wyzwania od 9K do 100K! Aktualnie mamy: 34 628...

źródło: comment_16093655462PxFL3Avip0zzPxpzaADfZ.jpg

Pobierz
  • 23
@DiorSauvage: Kilka było nietrafnych, ale niewielki sumki. Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja ;) największa wtopa to BioNano ale raczej tutaj spokojnie odrobię straty z jakimś zyskiem. Trochę mi szkoda wyprzedanych COUV.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fiemka: patrząc na ogólna wartość portfela to wariat jesteś że wrzuciłeś 100zl w IPDN ( ͡º ͜ʖ͡º) Tym bardziej że zdecydowałeś się jak miało chyba z +250% :)
@Fiemka: piszą że dsg obecnie pokazało i zrobiło nawet więcej niż nio, mnie rozwala tylko ich strona która wygląda jak scam więc zamierzam się ewakuować w części przynajmniej, podobno mają już zamówień na 150-200 mln, pokazują w showroomie co tam ciekawego już mają i ludzie piszą, że jest legit, co jeszcze jest niepokojące to, że chiński skywell nie poinformował na swoich stronach, iż zamierza importować swoje suvy do ameryki, ogólnie może
@Masc_Dla_Lewaka: Spoko, może i tak być. Liczę się z taką opcją. Od początku zresztą informuję, że nie jestem specem od giełdy a cała akcja wyszła nieco spontanicznie i jest trochę wyzwaniem. Będzie co ma być. Penny stock potrafią utopić kapitał czasami nawet i nieodwracalnie.
@mppbsiie: ja w ogole nie rozumiem porownania Nio do DSG.
Jedna firma to wielki chinski konern ktory produkuje elektryki. I sprzedaje swoje prodykty w dziesiatkach tysiecy miesiecznie. Otrzymuje tez wsparcie rzadowe.
DSG to mala amerykanska firemka ktore sklada z gotowych komponentow wozki golfowe. Ma spolke corke ktora zajela sie importem elektrycznych wozkow golfowych, rowerow, motorow, sprowadzila tez bodajze 2 (slownie: dwa) SUVy.
Albo moze inaczej? Dlaczego do NIO a nie do