Wpis z mikrobloga

Mirki, po kilku dniach przerwy z dietą i ćwiczeniami ( byłem u rodziny, a nie jestem p------y żeby o---------ć kiedy u kogoś dostaję żarcie ) wracam do pracy. Próbuję się o---------ć na faktycznie dobrą sylwetkę od czerwca 2019 i sam pomimo bycia średnim mirkiem wiedząc, że od szyi w dół wyglądam dobrze, człowiek sam z siebie czuje się lepiej. Jestem królem manletów z racji na wzrost, ale mam w to coraz bardziej w----------e chociaż do wszystkich którzy to czytają, jebcie ten tag, nie czytajcie go, nie siedźcie tutaj serie, wyjebcie go sobie z głowy. Możecie mówić, ze taka jest prawda, i wgl, ale jest to k---a najgorszy typ marnowania czasu. Serio nie namawiam was do #bieganie albko próby zostania #programista15k , ale po prostu zobaczcie jakiś fajny film, przeczytajcie coś
Dostajecie tylko negatywne emocje przez co jesteście coraz bardziej w-------i
Przerwijcie błędne koło
Zamiast dostań kosza>w---w się >siedź na wypoku>w---w się bardziej przez co bądź bardziej z-----y>dostań kosza po prostu zróbcie k---a cokolwiek nawet sobie mecz obejrzyjcie albo obstawcie ,,pewniaczka"
Sporo osób tutaj jest starsza niż ja i myśli że ma p--------e
Mąż kuzynki przegryw prawie do 27lvl który przez 10 lat pracował chyba w każdej możliwej gałęzi został programistą, może nie jakimś bogiem, ale zarabia więcej niż 3/4 ludzi. Jest wysoki, ale to zakolak z twarzą jak j----y 7days. Bracia mojej mamy mający coś lekko powyżej 30lvl to manlety 170cm, z czego jeden jest całkiem przystojny, ale 2 ma twarz maks 5/10 ale masę czasu zapierdzielał na budowanie siebie ( siłownia, nauka 2 języków i masa wyjazdów na kursy zwiazane z pracą ), i ma laskę która jak na aktualny lvl 30 jest zajebista. Cała rodzina mojej mamy to j----e karly gdzie mało kto ma powyżej 170, ale są to mega zajebiści ludzie z czego problemów z kobietami nie miała większość z nich. Wszystko siedzi w głowie, i nie nie zaliczysz modelek
Ale jeśli ruszysz dupę i przestaniesz czytać jakieś g---o wpisy tylko zaczniesz coś robić wiedząc, że ma to sens, to jakoś życie sobie ułożysz. Tak post brzmi jak eeeee mam kolege któremu się udało. Nie k---a po prostu w bliskim mi otoczeniu na 2 może 3 wyglądowych średniaków 1 z reguły ten najbardziej ogarnięty daje sobie mega dobrze radę z laskami. PO PROSTU W-------J Z TEGO TAGU
Tak laski p------ą się mokebe i oskarkami
Tak nic z tym nie zrobisz
Ale jeśli nie jesteś turbo z-----y, popracujesz nad sobą i faktycznie się ogarniesz to zwiazek znajdziesz.
Zapytaj jakiejś różowej w swoim otoczeniu o to co sądzi o o jakimś sportowcu który często jest bez koszulki ( wszystko w wadzie ponizej średniej w mma ) i zapytaj czy są atrakcyjni
Są bo 2/3 facetów po wyeksponowaniu dobrej sylwetki będzie co najmniej ok
A kiedy już będziecie wyglądać jak j----y adonis to co wam szkodzi w rozpięciu na dicho tej koszuli ? Rusz dupę i nie narzekaj

https://www.youtube.com/watch?v=svCs2fwmP-4

Film który popiera tezę żebyś baranie wyłączył ten tag i zaczął robić pompki albo po prostu włączył coś fajnego jak kolejny odcinek the office, albo obejrzał jakiś stand up
POWODZENIA bo sam siedzę w tym gównie od dawna, ale widzę, że się da, ale trzeba najpierw zrobić 500 króków żeby zobaczyć jakąkolwiek różnicę, potem jest tylko lepiej. Sam z takiego kursu tańca profit dostałem dopiero kilka miesięcy później, poznałem dzięki temu kilka fajnych osób. Potem załapałem się na 2 100 dniówki ( kiedyś o tym wspominałem xD ) i poznałem jeszcze więcej osób ? Dlaczego, bo k---a coś zrobiłem żaden ze mnie bohater dirty dancing, ale to co robię wystarcza ? czy pomaga w zaliczaniu na imprezach ? Nie, ale i tak czuję się dzięki temu lepiej i widzę efekty tych kilkudziesięciu godzin na mega fajnym kursie. Samopoczucie w skali 0/1000 skoczyło o te 20 pkt a to mały kroczek do tego żeby być szczęśliwym

#przegryw #redpill #wychodzimyzprzegrywu #dieta #chudnijzwykopem #mirkokoksy #blackpill #mirek musisz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BigKahunaDick: Dokładnie, ludzie tutaj mam wrażenie, że ludzie tutaj rzadko kiedy są w stanie powiedzieć o sobie coś pozytywnego

Mały dopisek do samego postu
Nie, to że jesteście najlepsi na świecie w szydełkowaniu penisów na sułtannach nikogo nie obchodzi, tak jak was nie obchodzi fakt, czy kobieta ma jakieś hobby
Ale jeśli faktycznie jesteście nakręceni na coś i odczuwacie z tego powodu przyjemność to właśnie to jakie zmiany przyniesie waszym móżdżkom uczyni was atrakcyjniejszymi
Będzieci pewniejsi siebie ( nie nie zmieni to was z 3/10 w 10 ale da te 0.5-1 do oceny) a jeśli będzie to hobby związane ze sportem to dostaniecie
  • Odpowiedz