Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czas podsumowań...
#gorzkiezale #zalesie #zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #depresja #samotnosc
2020 był koszmarnym rokiem. Zmarnowane 12 miesięcy, 365 niewykorzystanych dni. Pierwsze pół roku przepłakałam po kilkuletnim związku, drugie pół zniszczyło mi psychikę -tinder w połączeniu z wykopem zabił we mnie każdy fragment nadziei na to, że można zbudować fajny, partnerski, dojrzały związek, w którym panuje wierność i zaufanie. Kiedy już wydawało się, że trafił się fajny facet, ten albo okazywał się podrzędnym ruchaczem albo nagle milkł - pewnie zajęty, nie ma teraz czasu... (hehe, powód dość oczywisty - po prostu pojawiała się lepsza na horyzoncie). Do tego czytanie na wykopie wszystkich #blackpill #bluepill, jaka to #p0lka niewarta jest uwagi czy jak to laski się mają dobrze i mogą przebierać w facetach... No mogą - tylko że to przebieranie w gnoju. Za każdym pieprzonym razem widzę tego, który chce zaliczyć albo tego który i tak się prędzej czy później zwinie. Więc po co w ogóle próbować? Ilość tylko mikro-odrzuceń mnie zmieszała z błotem. Niedobrze mi się robi kiedy sobie to wszystko uświadamiam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5feca3141e72bd000b3e4eeb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Przeglądając wykop trzeba być dojrzałym i doświadczonym, znać swoją wartość, aby wiedzieć jak bardzo odrealnione są tutejsze urojenia. Jesteś skrzywdzona i zdecydowanie zbyt podatna i ze szczerego serca radzę Ci zablokować sobie dostęp do tej strony i nigdy nie wracać.
Współczuję dzieciom i nastolatkom które tutaj czytają wyrywy poniektórych i biorą je na serio, ciężko im będzie w życiu.
  • Odpowiedz
Do tego czytanie na wykopie wszystkich #blackpill #bluepill, jaka to #p0lka niewarta jest uwagi czy jak to laski się mają dobrze i mogą przebierać w facetach... No mogą - tylko że to przebieranie w gnoju


@AnonimoweMirkoWyznania: to, wbrew pozorom, jest zajebiście ważne zdanie dla wszystkich #!$%@? które narzekają na to co dzieje się na rynku świń.
Anon, a ty robisz coś ze sobą?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Fajnie, wybierasz przystojnego ruchacza dynamiczniaka, zamiast mądrego z wartościami, a potem płaczesz. Nie żal mi wcale. Wy jednym kluczem się posługujecie w wyborach facetów, dlatego te chlipy pipy nie robią na nas wrażenia. Twoja wina. Zmień klucz doboru, wnieś coś więcej od siebie, dostaniesz lepszego faceta.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
@KubKa

Pro tip dla was, porządnych facetów możecie spotkać np w duszpasterstwach akademickich i postakademickich.

@ImYourPastClaire No zgadzam się, są tu normalni ludzie ale też tacy co mają nieźle nasrane w bani, i warto o ty mówić, by Ci co jeszcze przegrywowym myśleniem nie nasiąkneli mieli tego świadomość że życie nie wygląda tak jak niektóre wykopki tu piszą. Mówię tu o wrzucaniu wszystkich różowych pasków do jednego worka,
  • Odpowiedz
laski się mają dobrze i mogą przebierać w facetach

@AnonimoweMirkoWyznania: No bo mają i przecież przebierałaś w chłopach. Kolejny bait pewnie, ale jeśli nie bait to akurat liczba przystojnych mężczyzn w społeczeństwie jest ograniczona, więc nie każda go dostanie na ten przykład ty nie dostaniesz ʕʔ
  • Odpowiedz
a ja jej wierze. Faceci nawet ci mili i ulozeni potrafia wykorzystać okazje i tylko dążą do jednego a pozniej sie ulatniają


@Pyrazgzikiem: dziwisz się? :p bo ja nie :p ale skoro wy różowe macie wszystkie dokładnie takie same preferencje jeśli chodzi o wygląd faceta, to nic dziwnego że ci co się wpisują w te "wyjątkowe" według was cechy, mają takie wzięcie, że najzwyczajnie w świecie korzystają z nieskończonego zasobu
  • Odpowiedz
@KubKa to nie jest tak że jak się chodzi na duszpasterstwo to się obiera drogę kapłana, nazwa może się tak kojarzyć xD To bardziej takie zajęcia dodatkowe, hobby, może to przypominać lekcje religii, ale są tam też np wyjazdy i spotkania integracyjne, wspólne spędzanie czasu uprawiając sport, grając w planszówki, mogą być spotkania nie związane zupełnie z religią itp
  • Odpowiedz
dostanie, ale na jedną noc, a woli na więcej :p


@Kotniepies: No i właśnie tu jest ich problem, przystojny gość nie da się usidlić, więc najczęściej zbolcuje i zniknie, ewentualnie jak jest ładna to może zostać FWB. Bo oczywiście trzeba pamiętać że kobieta mówiąca że "mężczyźni coś" ma na myśli tych przystojnych tzw. "chadów", a nie średnich, typowych mężczyzn, a już na pewno nie tych brzydkich. Więc po prostu widocznie
  • Odpowiedz