Wpis z mikrobloga

#napisykoncowe #stelmach #ichabod #bekazlewactwa #bekazpodludzi

A tymczasem w świecie alternatywnym, tj. u Warszawskiego słoika... https://twitter.com/lstelmach89/status/1343902990571364354

No bo jasne, czarnoskórzy to grupa, która nie ma w sobie żadnej agresji i rasizmu. Każdy homoseksualista, czy biseksualista jest obligatoryjnie zwolennikiem LGBT. Nie wspominając o tym, że coś takiego jak fałszywe oskarżenie o gwałt z powodu zemsty, chronienia własnej dupy nie istnieje.
  • 26
Ja sobie nie psuje nerwów przez czytanie tego, po prostu się śmieje, jak bardzo można upaść. I to byłoby może trochę mniej śmieszne, gdyby nie to, że facet sam kipi od frustracji i musi wszędzie wyrzygiwać swoją niechęć wobec inaczej myślących ludzi.
@MajorKusiol: ja naprawdę lubię czytać dyskusje na tematy filmowe/growe, które porusza na fanpejdżu czy twiterze, ale broń Boże ktoś spróbuje obalić jego tezę w poście, to komentarzu zwrotnym może dostać "xD" albo "ty nie rozumiesz o co mi chodzi". Strasznie mnie zirytował jak naskoczył na recenzję The Last of Us 2 w wykonaniu Angry Joe'a. Jemu gra się nie podobała, zrobił o tym godzinny materiał ze skeczami, wypunktował co mój w
tomaszek1161 - @MajorKusiol: ja naprawdę lubię czytać dyskusje na tematy filmowe/grow...

źródło: comment_1609339645Ia0KJZAUshKawbMxTrVLdp.jpg

Pobierz
@adam1105 To, że mówiąc o sytuacji w Polsce i plując na LGBT, sami uciekli z niej do krajów, gdzie mają zapewnione wszelkie prawa przez działalność ruchu LGBT (z których obficie korzystają, a których w Polsce nie ma). Ta hipokryzja do granic absurdu powoduje, że są kompletnie niewiarygodni w tym co mówią.
@adam1105 Np. Jakuboski dostał mieszkanie socjalne ze wsparcia dla rodzin, bo tam prawo nie wyklucza z niego gejów w związku. Obydwaj także korzystają np. z otwartości tamtego społeczeństwa, o której w Polsce można pomarzyć i dlatego wyjechali.
@Ekspert_od_niczego: Nie mieszkają w Polsce ze względu na zarobki, nie negatywne podejście do gejów. W UK też się zdarzają homofoby i wbrew pozorom nie jest to tak dużo rzadziej niż w Polsce. Mieszkałem 3.5 roku w UK, to wiem.

Nie kłam, zarówno Majkel, jak i GejwnieboliBabilońskiej mówili kilkukrotnie, że to ze względu na hajs. W Polsce zarabiasz guwno,a tam na minimum masz 4-5k PLN.
A Anglicy są otwarci tylko pozornie, gdybyś był w tym kraju dłużej, np 2 lata, to byś to zauważył, ale pewnie znasz zagranicę z plotek lub jakieś gazety wybiórczej, czy TVNu :P.

Also, Majkel w jednym ze swoich materiałów pokazał kilku gejów, którzy sami mówili, że wyjechali do UK ze względu na zarobki. Część z nich, ale mniejszość, wyjechała z innych powodów, także nie manipuluj. Hajs jest nadal głównym czynnikiem, nie jakieś
@MajorKusiol

Nie mieszkają w Polsce ze względu na zarobki, nie negatywne podejście do gejów.


No tak było. Ale nawet jeśli tak, to nie ma jak tego sprawdzić. Sam fakt, że wyjechali z Polski do kraju, w którym geje mają dobrze dzięki LGBT i plują na LGBT w Polsce sprawia, że są niewiarygodni.

Nie kłam, zarówno Majkel, jak i GejwnieboliBabilońskiej mówili kilkukrotnie, że to ze względu na hajs.


Mogli sobie mówić nawet, że
@MajorKusiol

A Anglicy są otwarci tylko pozornie, gdybyś był w tym kraju dłużej, np 2 lata,


Tak, też mi się zdarzyło słuchać Jakuboskiego, bo to są jego słowa. Znowu - nie ma jak tego sprawdzić. No i zresztą sytuacja gdy są otwarci tylko pozornie, a potem obgadują za plecami, jest o niebo lepsza niż jawna nienawiść w Polsce. Zresztą w UK ta niechęć jest głównie wśród mieszkańców najgorszych zadupiów i muzułmanów. A
ak, też mi się zdarzyło słuchać Jakuboskiego, bo to są jego słowa. Znowu - nie ma jak tego sprawdzić. No i zresztą sytuacja gdy są otwarci tylko pozornie, a potem obgadują za plecami, jest o niebo lepsza niż jawna nienawiść w Polsce. Zresztą w UK ta niechęć jest głównie wśród mieszkańców najgorszych zadupiów i muzułmanów. A w Polsce ataki na gejów zdarzają się nawet w Warszawie.


Sam mieszkałem 3.5 roku w UK,
Różnica jest taka, że jak w UK grozi się gejom śmiercią przez utopienie we krwi, to się tym zajmują służby, a w Polsce grozi co najwyżej pochwała episkopatu i tytuł świeckiego apostoła, patrz Ikea. Plus nastawienie społeczeństwa jako całości jest totalnie odmienne, co widać po statystykach.


@Ekspert_od_niczego: Z tym się niestety zgadzam, służby działają za słabo w tej sprawie, a Ordo Szuris i bolszewiccy konserwatyści mają większe przyzwolenie na atakowanie homoseksualistów.
@MajorKusiol

A co do jawnej nienawiści, poza sebiksami, narodowcami takowej za dużo nie ma, inaczej GW, TVN etc. miałyby mnóstwo amunicji do walenia w te środowiska.


No i ma. Mogę potem poszukać kilku linków a' propos "tolerancji" w Polsce.

ZArobki z guwna w Polsce i 3.5 letni pobyt w UK + komentarze innych Polaków, którzy wyjechali do Anglii.


Mówię o sytuacji gejów.

LGBT mieli tylko część wkładu w to. Zapomniałeś dodać o
No to czekam na te linki, gdzie masz pobicia i jawną ZBIOROWĄ agresję wobec gejów i lgbt.

No i obie sytuacje się łączą.

To inny kontynent. A co do Czech, słuszna uwaga, aczkolwiek oni też mają swoje wady. U nas to efekt tego, że zastąpiono u nas komuną komunizm.

Zmuszali do propagowania ideologii LGBT. Firma nie powinna wymagać ani tego ani tego.