Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem konsoli i jako że nigdy nie miałem takiego sprzętu zacząłem czytać "porównania" #ps5 i #xbox. Problem w sumie polega na tym że jako laik nie dostrzegam zbyt dużych różnic pomiędzy nimi - czy faktycznie główna różnica są gry dostępne w gamepassach? Większość wydawanych gier jest tu i tu, obie konsole wydają się parametrami starczyć na długo, obie oferują blu-ray, 4k.
Może ktoś na chłopski rozum powiedzieć gdzie jest różnica :/ ?
#konsole
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Griffith: Nie, nie mylę się to raz. I dwa, na pewno nie kłamałem, że nie napisałem o tym w swoim długim wpisie (na co masz wyraźny dowód powyżej). I za nazwanie mnie kłamcą powinieneś przeprosić jeśli masz choć trochę honoru. :]
https://www.rpgsite.net/news/10010-phantasy-star-online-2-new-genesis-launches-for-pc-and-more-platforms-in-2021

In North America, New Genesis will be available on Xbox One, Xbox Series X, and Windows 10 PC. However, at the same time, Sega also announced in
  • Odpowiedz
@Griffith: Wciąż czekam na przeprosiny. Zwyzywać, zarzucać kłamstwo i podawanie nieprawdziwych informacji jest dla Ciebie łatwe, ale przyznać się do błędu i przeprosić już nie, prawda? Spoko, ja też mógłbym się tak bawić, ale nie będę się zniżał do Twojego poziomu, bo nie mam piwnicy w domu. :)
  • Odpowiedz
@Ryszardzislaw: o cie #!$%@?. Nawet nie czytałem twojego ostatniego posta, a tobie po dwóch tygodniach sie przypomniało xDDD może nie masz piwnicy w domu, ale mentalnie w niej siedzisz. Chcialbym zobaczyc jak oszukasz to ograniczenie lokalne na ps4 i bedziesz grał po japonsku, bo angielska wersja jest tylko na xboxie.
  • Odpowiedz
@Griffith: A skąd masz tą gwarancję, że nie będzie angielskich napisów w wersji na PS? Z resztą nie o to mi teraz chodziło.
Wnioskuję, że wraz nie masz zamiaru przeprosić za bezpodstawne nazwanie mnie kłamcą? Dobra rada na przyszłość - jeśli przystępujesz do dyskusji powinieneś wykazać się choć odrobiną honoru, umieć przyznać się do błędu i przeprosić. W innym wypadku nie przystępuj do dyskusji w ogóle, bo nikt Cię w
  • Odpowiedz