Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem konsoli i jako że nigdy nie miałem takiego sprzętu zacząłem czytać "porównania" #ps5 i #xbox. Problem w sumie polega na tym że jako laik nie dostrzegam zbyt dużych różnic pomiędzy nimi - czy faktycznie główna różnica są gry dostępne w gamepassach? Większość wydawanych gier jest tu i tu, obie konsole wydają się parametrami starczyć na długo, obie oferują blu-ray, 4k.
Może ktoś na chłopski rozum powiedzieć gdzie jest różnica :/ ?
#konsole
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiv4s: PS5 Lepsza Wydajnosc (gry lepiej chodza z lepsza grafika rozdzialka i szybciej sie wczytuja),Genialne Exy ktore sa topowymi grami, Wieksza ilosc graczy a wiec tez uzywek za czym ida tansze ceny, Innowacyjny Pad,
Xbox Tani Gamepass jesli interesuja Cie sredniej jakosci gry
  • Odpowiedz
@magiol: czy ja pisałem na temat gry za 99 zł, czy twojego śmiesznego porównania? Widzę że próbujesz się ratować, odwracając kota ogonem.
Chociaż podaj tą grę za 99 zł na xboxa series x, jestem ciekawy co to będzie za gra i czy znowu porównasz ją do cold war
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Merc99: @ironlelele: Gosciu przedchwila wrzucil linki gier na PS5 i xsx na ktorych sa takie ceny na obie platformy, wyjasnil sam siebie chociaz spinal ze soniacz ma drozsze gry - serio dalej z tym autysta dyskutujecie? XDDD Edit. Widze ze Mortal Kombat tansze na PS5 XDDDDDD kisne
  • Odpowiedz
  • 0
Przeciez ja napisałem wam że nie porównuje danej gry na obie platformy..... Napisałem wyraźnie że pokazuje ceny gier w sklepie dla laika jakim jest op, na ps5 nie kupisz gry taniej niż 250zł w media expert a na xboxa kupisz juz za 99zł
  • Odpowiedz
@magiol: ale ty wiesz że ja mogę ci każdą grę z ps4 tutaj wstawić, nawet taką za 30 zł i to będzie to samo? Tu i tu masz wsteczną kompatybilność XD
Dawaj dalej xd
  • Odpowiedz