Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem konsoli i jako że nigdy nie miałem takiego sprzętu zacząłem czytać "porównania" #ps5 i #xbox. Problem w sumie polega na tym że jako laik nie dostrzegam zbyt dużych różnic pomiędzy nimi - czy faktycznie główna różnica są gry dostępne w gamepassach? Większość wydawanych gier jest tu i tu, obie konsole wydają się parametrami starczyć na długo, obie oferują blu-ray, 4k.
Może ktoś na chłopski rozum powiedzieć gdzie jest różnica :/ ?
#konsole
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@sedziakalosz no ale wrzucilem i jest gra na series x za 109, prosze wyslac mi gre na platformie ps5 za 110zł oczywiscie w wydaniu fizycznym, czekam ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magiol: Mam Ci wytlumaczyc czemu czy uzyjesz swoje 50iq? Minecraft to marka Microsoftu i powinno kosztowac jeszcze 50zl mniej niz tutaj, wstyd dla nich ze na pleja tylko 10zl drozej.To moja ostatnia wiadomosc do Cb gosciu ty masz 0 pojecie o rynku konsol i gier niema sensu rozmawiac z takim laikiem jak ty bo sie tylko czlowiek za glowe lapie papa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kiv4s: Exclusivy Xboxa są "za darmo" w dniu premiery gry w Game Passie. Już w styczniu za darmo pogramy w polskie Medium, a później w tym roku Halo Infinite, też za darmo, bo to exclusive Xboxa
  • Odpowiedz
@magiol: co ty udowodniełeś? Tak samo jak z mortal kombat które jest tańsze na ps5 niż xbox series x. Idąc twoim myśleniem to da się kupić gre na ps5 taniej niż na xbox series x. XD
  • Odpowiedz
@magiol: nadal nie jest to gra na Series X, bo na zdjęciu pudełka jest napisane, że jest to gra na Xbox One grywalna na Xbox Series X :)

Na PS5 wychodzą nowe gry, a jak wiadomo nowe gry kosztują 250 - 350 i jest to niezależne od platformy.

Proszę, podaj nową grę, która wyszła na Series X za 100
  • Odpowiedz
Czyli w sumie dla niedzielnego gracza bez zbytniej ilosci czasu, ktory ma ochote raz na jakis czas pograc sobie w gre nie ma to znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki wszystkim powyżej !
  • Odpowiedz