Wpis z mikrobloga

@Czokowoko: totalny zbytek z tym USB. Ale chyba gadaliśmy o tym już. Ja mam aktualnie w sypialni za telewizorem kostke 3 usb (1qc) za 11zl. Nie widać jej, wychodzi z niej 1.5m kabel do telefonu (9zl).
Analogicznie mam w salonie za kanapami taka sama kostke i z niej kabel 3m i mogę leżąc w każdy sposób ładować i korzystać.
Tak samo mam w gabinecie, kostka tam gdzie zasilanie kompa i kabel
@joolekk: > A na pewno nie do ładowania telefonu. Przy dzisiejszych technologiach szybkiego ładowania, to jest bez sensu

Zgadza się! Dodam jeszcze, że ten typ USB przechodzi do historii i za chwilę w tym gniazdku będą wisieć przejściówki na USB-C. Do tego brak wyłącznika fizycznego, więc całodobowo marnuje prąd. Bez sensu totalnie, sam te gniazdka rozważałem przy wykończeniówce niedawno i odpuściłem.
@joolekk: @InterferonAlfa_STG: @psylo: Używanie QC do ładowania telefonu w domu to strzelanie z armaty do wróbla. Ja zwykle ładuję telefon w nocy, więc nie ma dla mnie większego znaczenia czy naładuje się w 30 minut czy 6 godzin - i tak dopiero rano go odłączę. Za to ładując mocną ładowarką z QC bateria zużyje się dużo szybciej, bo szybkie ładowanie jest dla niej bardziej obciążające, a korzyści nie będzie