Wpis z mikrobloga

@Maalenstwwo: Moj syn jest niemozliwy , mowi do mnie , bedziemy robi testa ? Bo tata robi :) ja ze tak. Poszedl do Apoloniusza i mowi wujo chcesz jednom prubke ? On ze tak Piotrek na to Aha wszyscy jeśmy negartywni;) poczym poszedł do labo wzial w reke rekawiczke silikonowa daje Kamilowi i mowi masz tata zaloz bo siii jest ;) hehehe ( dmuchaj chce kawalek , mniam mniam ) ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maalenstwwo: Zabawne jest to, że tysięce Europejczyków czeka na testy i wyniki, nie mogąc pracować ani opiekować się bliskimi, bojąc się o swoje zdrowie, a sportowcy mają testy od ręki przez zawodami,w trakcie i po :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@President_Hubert: lol jaki debil, chcesz uczyć randomow polskiego robiąc z niego #!$%@?. Nie widzisz różnicy pomiędzy za pewne a zapewne, pewnie słowa dąb, bóbr, bób tez są ci bliskoznaczne. Nie wiem czy troll czy zjeb, wezmę dwa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lezeikwicze: 45. letni fan Kononowicza po #!$%@? ja z tobą wchodzę w dyskusje. Nie wiem czy to się łapie na wiek średni ale ewidentnie przechodzisz jakiś kryzys i może czas to przedyskutować z jakimś terapeutą.
nie ważne ile skończył i czy posługuje się poprawnie polszczyzną, trzepie dobry hajs na tym co za pewne lubi a Ty prawdopodobnie trzepiesz co najwyżej konia do poprawnej polszczyzny.


@Rapczyn: Łał, zajebiście pewnie być przeciętnie bogatym głupkiem (bo ile jego majątek może być warty? To nie Małysz) xD Tylko ten HAJS najważniejszy w życiu, innych wartości nie ma w ogóle.