Wpis z mikrobloga

@venomik: @Limonene: a nie można było, wraz z budową nowego dworca, no nie wiem... zmienić numeracji?
Nie chcę wyjść na ignorantkę, ale jak już budują nowy peron, to niech ma numer 1, a dalej po kolei 2, 3, 4, 4a (zamiast aktualnego 1a), 5, 5a, 5b (w miejsce 4, 4a i 4b) 6, i 7. Kwestia jebitnej akcji informacyjnej, zmiany tablic i numeracji w systemie. Ludzie się przyzwyczają szybko.

Niemniej,
serio wg ciebie 7 by było logiczniejsze? xd


@Limonene: On napisał "dobrze, że nie dadzą tam "7" xDD" - więc chyba tak nie uważa. Ale też początkowo tak go przeczytałem jak Ty ;)

a nie można było, wraz z budową nowego dworca, no nie wiem... zmienić numeracji?


@fajniusio: Bardzo możliwe, że tak będzie, jakieś konsultacje w tej sprawie były. Jeśli tak się stanie to będę bardzo tęsknił za obecnym rozwiązaniem,
AFAIK deal z dworcem był taki, że developer postawił miastu dworzec za darmo, w zamian za to na jakichś preferencyjnych pewnie warunkach mógł postawić później halę handlową. No i mini dworzec postawili tak mały jak sie dało, stary zamknęli i stoi głównie nieużytkiem od 5 lat, a w międzyczasie dowalili to monstrum. Tak się robi piniondze w tym kraju, a nie jakieś #programista15k ;)