Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@depcioo: Tak samo stacja Wrzeszcz w Gdańsku co jest akurat świetnym rozwiązaniem, bo przy dłuższym czekaniu mogę sobie iść na piętro z jedzeniem i tam poczekać i coś zjeść
  • Odpowiedz
@depcioo: a ja nadal nie rozumiem bulu dupy o to xD W jaki sposób to działa na minus? Przez 4 lata jeździłam tymi pociągami i po prostu do galerii nie wchodziłam, w czym problem? xD
  • Odpowiedz
@depcioo: a ja nadal nie rozumiem bulu dupy o to xD W jaki sposób to działa na minus? Przez 4 lata jeździłam tymi pociągami i po prostu do galerii nie wchodziłam, w czym problem? xD


@Limonene: Bo oni nie wiedzą, że tak można korzystać z pociągów bez korzystania z Galerii.
  • Odpowiedz
@depcioo: a ja nadal nie rozumiem bulu dupy o to xD W jaki sposób to działa na minus?


@Limonene: spróbuj przejść z PKS na PKP. W lini prostej to 20 metrów ale żeby przejść musisz iść przez galerię 10 razy dłuższą drogą xd dworzec w Poznaniu to najgorszy dworzec na którym byłem, totalna porażka pod wieloma względami.
  • Odpowiedz
@Limonene: Kwestia gdzie się wysiada dojezdzając tramwajem i skąd pociąg jest. Wysiadając na Dworcu Głównym i odjezdzając z peronu 1-3 jest bardzo wygodnie.
A jak się idzie od strony Głogowskiej i chce coś zjeść przed odjazdem pociągu?
Zejście do przejścia podziemnego -> dłuższy spacer (bo dworzec nie jest na środku) -> schodami do góry na peron -> spacer do kolejnych schodów -> schodami na dworzec -> schodami na górę do
  • Odpowiedz
@Limonene: problemem jest to, że na starym dworcu można było swobodnie dojść na perony 1-3 jak i 4-6. Na nowym, żeby od kasy biletowej przejść do peronu 6 musisz pokonać znacznie dłuższy dystans :(
  • Odpowiedz
a ja nadal nie rozumiem bulu dupy o to xD W jaki sposób to działa na minus? Przez 4 lata jeździłam tymi pociągami i po prostu do galerii nie wchodziłam, w czym problem? xD


@Limonene: Może to wynikać, że jestem z Poznania, ale dokładnie tak samo myślę. Zwłaszcza w porównaniu z Krakowem - za każdym razem jak wysiadałem tam na dworcu i chciałem iść na miasto to lądowałem w galerii.
  • Odpowiedz