Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 130
Mamy koniec 2020 roku.

Sytuacja na rynku świń jest beznadziejna w dalszym ciągu. Jako, że slut-shaming powoli obumiera, kobiety nie mają oporów przed pokazywaniem jawnie swojej prawdziwej natury. Tutaj widzimy jak #rozowypasek przyznaje się do prostytucji w zamian za prezenty od sugardaddy.
Oj sorry...

Intzelu ja nie jestem dziwką! Ja mam z nim "relacje" hehe


Taką samą relacje jak z kasjerem w sklepie. Nie ma hajsu = nie ma relacji = jesteś prostytutką taką samą jak w burdelu.

Jakież to cuda wianki czekają nas w 2021? Myślę, że za 5 lat będziemu wspominać ten rok jako stare dobre czasy gdy jeszcze kobiety miały resztki szacunku do siebie.

It's fully over. Never begun in the first place
#przegryw #incel #blackpill #blackpillraw #roksa ##!$%@? #bekazpodludzi #tiktok #mgtow #redpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_1609088805re1OaDvPFD39Grzbppg9mi.jpg
  • 56
Jako, że slut-shaming powoli obumiera, kobiety nie mają oporów przed pokazywaniem jawnie swojej prawdziwej natury. Tutaj widzimy jak #rozowypasek przyznaje się do prostytucji w zamian za prezenty od sugardaddy.


@Blackpill_RAW: imho lepsze to niż farmazon, że ''ja taka nie jestem'', a i tak to robi. Jej biznes, jej sprawa, przynajmniej mówi o tym otwarcie, niczego nie ukrywając i wiadomo co jest 5.
@Blackpill_RAW: Ale co Cię to obchodzi? Sam pamiętam, jak kiedyś napisałeś, że black peel ma jedynie na celu pomaganie incelom w pogodzeniu się z tym, że w relacjach damsko-męskich nie ma nic romantycznego. A zamiast tego, jak statystyczny incel #!$%@? się do dziewczyn, ponieważ mają czelność nie przestrzegać waszych konserwatywnych wartości. Potem się dziwicie, że normiki traktują was tak, a nie inaczej.