Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 130
Mamy koniec 2020 roku.

Sytuacja na rynku świń jest beznadziejna w dalszym ciągu. Jako, że slut-shaming powoli obumiera, kobiety nie mają oporów przed pokazywaniem jawnie swojej prawdziwej natury. Tutaj widzimy jak #rozowypasek przyznaje się do prostytucji w zamian za prezenty od sugardaddy.
Oj sorry...

Intzelu ja nie jestem dziwką! Ja mam z nim "relacje" hehe


Taką samą relacje jak z kasjerem w sklepie. Nie ma hajsu = nie ma relacji = jesteś prostytutką taką samą jak w burdelu.

Jakież to cuda wianki czekają nas w 2021? Myślę, że za 5 lat będziemu wspominać ten rok jako stare dobre czasy gdy jeszcze kobiety miały resztki szacunku do siebie.

It's fully over. Never begun in the first place
#przegryw #incel #blackpill #blackpillraw #roksa #s----------e #bekazpodludzi #tiktok #mgtow #redpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
B.....W - Mamy koniec 2020 roku. 

Sytuacja na rynku świń jest beznadziejna w dalszym...

źródło: comment_1609088805re1OaDvPFD39Grzbppg9mi.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackpill_RAW: Mhm. Dlatego napisałeś o wymieraniu slut-shamingu w takiej formie, jakby było to pozytywne zjawisko. Napisałeś jeszcze, że takie kobiety nie mają szacunku do siebie, co jest już narzucanie swojej konserwatywnej wizji odnośnie tego, co jest godne szacunku, a co nie jest. Konserwatyzm jest jak jedzenie kotleta w każdą niedzielę. Nie ma w tym nic złego, ale jak zaczynasz gadać, że ludzie jedzący co niedziele inny rodzaj mięsa, nie mają
  • Odpowiedz
@TestoDepot: No jakby miała zatajać to lepiej że mówi otwarcie, z drugiej strony buduje się w ten sposób wrażenie że k-------e się jest czymś normalnym.

Nie ma w tym nic złego, ale jak zaczynasz gadać, że ludzie jedzący co niedziele inny rodzaj mięsa, nie mają szacunku do siebie, to już stanowi to poważny problem.


@Point6: Z drugiej strony, jeśli ktoś lubi jeść kotlety to będzie mu zależeć żeby
  • Odpowiedz
gdy jeszcze kobiety miały resztki szacunku do siebie.


@Blackpill_RAW: Proszę jak z blackpillowca wyszedł zwykły konserwatysta mizogin. Co to k---a znaczy szanować się? Szanować się jako młoda atrakcyjna kobieta dla mnie to KORZYSTAĆ ze swoich atutów przyrodnich a nie sprzedawać się tanio za golfa i kredyt na mieszkanie z mariuszem z klasy.

Mireczki przegryweczki, kogo bardziej
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale: Obrażanie oraz implikowanie braku szacunku do siebie ludziom, którzy nie lubią jeść co niedziele kotletów jest normalnym odruchem? To zależy głównie jak definiujemy słowo normalność, ale na pewno nie można tego nazwać pozytywnym zjawiskiem. Twoja wolność odnośnie wybierania posiłku kończy się tam, gdzie zaczyna moja.
  • Odpowiedz
No jakby miała zatajać to lepiej że mówi otwarcie, z drugiej strony buduje się w ten sposób wrażenie że k-------e się jest czymś normalnym.


@Flutter_M_Shydale: bo jakby nie patrzeć to jednak najstarszy zawód świata - dla laski pewnie nic innego jak po prostu źródło dochodu, praca, zawód ¯\_(ツ)_/¯.
Wielkiej krzywdy tym też nikomu nie robi.
  • Odpowiedz
@Point6: Nazywanie rzeczy po imieniu to obrażanie? Ciekawe.

Twoja wolność odnośnie wybierania posiłku kończy się tam, gdzie zaczyna moja


No ale jak kto chce to może dawać d--y za pieniądze, droga wolna, to raczej Ty chciałbyś ograniczyć innym możliwość wyrażania własnych poglądów i odebrać możliwość współtworzenia norm społecznych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale:

Nazywanie rzeczy po imieniu to obrażanie? Ciekawe.


Nazywanie kogoś wieśniakiem, bo mieszka na wsi, nie jest nazywaniem rzeczy po imieniu. To nazwanie danej rzeczy lub zjawiska w wulgarny, lub obraźliwy sposób, nic
  • Odpowiedz
To właśnie Ty wchodzisz jej w życie


@Point6: Jej czyli kogo? Hipotetycznej kobiety publikującej w internecie informacje na temat swojego życia intymnego? Sądzę jednak że to ona niejako sama wystawia pod ocenę i chyba powinna się spodziewać że nie wszystkie komentarze będą jej przychylne.

Ty jesteś agresorem


XD
  • Odpowiedz
W 2030 żeby iść na divy będziesz musiał być co najmniej 8/10 z kasą


@drylu09: Wystarczyłoby jakbyś napisał samo "8/10". Kasę to trzeba mieć i teraz. Za darmo to Cię żadna nie obsłuży (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale:

Sądzę jednak że to ona niejako sama wystawia pod ocenę i chyba powinna się spodziewać że nie wszystkie komentarze będą jej przychylne.


Jak ja zostawię otwarte drzwi na oścież, to mogę spodziewać się, że zostanę okradziony, ale na pewno nie stanowi to usprawiedliwienia dla złodzieja. Nie masz żadnego prawa wchodzić komuś w prywatne życie, tak długo jak on swoim zachowaniem nie wchodzi komuś innemu. Publikowanie informacji o swoim życiu, nie jest przyzwoleniem na takie
  • Odpowiedz
Nie masz żadnego prawa wchodzić komuś w prywatne życie, tak długo jak on swoim zachowaniem nie wchodzi komuś innemu. Publikowanie informacji o swoim życiu, nie jest przyzwoleniem na takie zachowanie


@Point6: A co jeśli publikowanie informacji o swoim życiu samo w sobie też jest wejściem w życie komuś innemu?

Bo to tak jakby farmer zrobił zdjęcie pola z ziemniakami, a ja w komentarzu zwyzywałbym go od wieśniaków, lub przynajmniej implikował mu brak szacunku do siebie z powodu wykonywania takiej pracy, oraz z utęsknieniem mówił o czasach, gdy chłopi posiadali niewiele praw.

No przecież chwalił się swoim prywatnym życiem, to mógł się spodziewać, że ktoś oceni go w
  • Odpowiedz