Wpis z mikrobloga

Ostatnio w pracy moja znajoma narzekała ze jej niebieski budzi się i siada do konsoli i gdy maja wolne to ona się nudzi i nie chce takiego związku bo przecież maja być razem a nie w osobnych pokojach XD
Mój #niebieskipasek właśnie wstał, obudził mnie żebym mu zrobiła kawę i poszedł do gabinetu grać. XD
A ja w tym czase całkiem komfortowo w ciszy nastawie rosół, wykąpie się, wyciągnę i włożę pranie, zrobię kartofelsalad, pościele, poprasuję i jak skończę to siadam do ACNCH chyba ze małżonek wczensiej skończy i pogramy w Magica czy coś. Tak wiec stwierdzam ze te narzekające na grających partnerów babska nie mają pasji anni obowiązków. Przecież to sytuacja win-win ja mam spokój, on tez nie wiem o co tu się piłować ¯\_(ツ)_/¯ #logikarozowychpaskow i trochę #zwiazki
  • 103
@BBQx: To fajnie, że tak wam się układa i pasuje wam taki model związku, jednak widzę tutaj jeden poważny brak, bez którego żaden związek - twój i każdej szanującej się kobiety - nie może być kompletny.

Do pełni szczęścia brakuje ci najlepszej przyjaciółki, która zawsze chętnie dałaby ci "dobrą" radę i powie, że twój facet to #!$%@? nierób, tylko wykorzystuje cię ten leniwy śmieć, tłamsi twoje pasje, specjalnie nie pozwala się
@bezbekpol: A wiesz ze nawet zwróciłam koleżankom z pracy uwagę, żebyśmy nie narzucały nawzajem swojego zdania bo zaczęłam się doszukiwać problemu w dla mnie wcześniej normalnej sytuacji? Jestem tam szefem na szczęście wiec mnie jako tako słuchają w podobnych sprawach na szczęście. @youknowthisxd: @youknowthisxd: @gdziemojimbuspiatka: #!$%@? No nie znalazłam właśnie, będę improwizować- ziemniak, ogórek kiszony, majonez, papryka, czerwona cebula @majkel_bialkov: to jest mój mąż i tak pomaga
Polecam paniom więcej luzu i postępowania według biologicznego porządku życia. Kobieta JEST stworzona do prowadzenia domu mężczyzna niech monetyzuje czas lub go marnuje na grach bo TAK MUSI. Każdy facet zmuszany do biologicznie nielogicznych zachowań się frustruje a to prowadzi do zdrad,


@BBQx: Dziewczyno jesteś tak przesiąknięta strachem że cię zostawi czy zdradzi jak przestaniesz być służącą, że powinnaś iść na terapie, a nie radzić innym ludziom.
Nie masz też absolutnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@BBQx: ale kwik różowych xD
Pomijając to że to chamskie w wolny dzień budzić kogoś żeby zrobił kawę to szanuję że osobno sobie ogarniacie czas a nie jak 3/4 różowych:

bądź animatorem mojego życia, zabaw mnie, zorganizuj mi czas bo sama nie posiadam żadnych zainteresowań(słynne tinderowe słuchanie muzyki/podróże hehe)

No przecież to oszaleć idzie jakby wszystko się miało robić razem.
Ja sobie lubię przy elektronice podłubać: napisać program, coś polutować. Za
@BBQx: nie przejmuj się tutaj różowymi, większość z nich jest toksyczna bo traktują facetów jak psa, ma być tak jak one powiedzą i mężczyzna ma być pantofel i dlatego są sfrustrowane bo nie wychodzi im przez to w związkach. Zazdroszczą ci tego że potrafisz zająć się domem i tego że dostałaś taką aprobatę od męskiej części forum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BBQx: poza tym budzeniem żeby zrobić kawę to szanuję. Lepsze to niż robienie wszystkiego razem, co zwykle oznacza robienie tego co chce druga, zaborcza strona. Mieszkałem kiedyś z rozowa i jak poszedłem spać wcześniej niż ona to był wielki płacz że ją ignoruję. Leżeć w łóżku też musiałem do tej co ona chce. Jak chciałem poczytać książkę też awantura, że nie spędzam z nią czasu i moglibyśmy razem coś porobić. Robienie
Niestety w pracy otaczają mnie same różowe rozczeniowe księżniczki albo lalki ze wsi które są takie mądre ze na przykład nie zamieszkają z nazeczonym przed ślubem


@BBQx: 90% różowych z komentarzy pod tym wpisem przecież też do tego grona należy. Nie wiem czy to jest już problem tego pokolenia czy tylko na takie trafiam.
trzeba było powiedzieć że do kawy zawsze loda dorzucasz to by nie wyrobili z plusami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kowixx: Przecież budzenie lodzikiem lub inną formą relaksacji jest najlepsze. Rozumiem, że jako stara panna możesz nie wiedzieć o co chodzi.

A pozostałym różowym polecam czasem wyjąć kija z dupy i zrozumieć wreszcie, że nie wszyscy myślą tak, jak wy a już na pewno faceci nie istnieją wyłącznie
@BBQx Moja żona wkręciła się w granie przeze mnie. Teraz ona gra więcej niż ja. Uwielbiam to jak gra w grę w której wybory zmieniają historię i e sumie to razem przeżywany to co się stanie. Jest w tym dużo empatii i wspólnych emocji. Ona lubi patrzeć jak gram w csa i też czasem się wkręci. W planszówki dużo razem gramy i l to jest cudowne. Nigdy nikt nikomu nie mówił że
@ImYourPastClaire: Prowadzę dwie firmy. Jedną naszą wspólną a drugą całkiem moją (kobieca branża) daleko mi do „mamusi”
W jedej firmie jestem szafem ale nie słuchają mnie dlatego ze im płacę. Dlatego ze jestem naturalnym liderem grupy, choć to spółka.
WIELOKROTNIE mówiłam ze ja nie udzielałam rad związkowych (a często o takie pytają przy typowo babskiej gadce przy kawie) ponieważ mój związek jest tradycyjny i WIEM ze naprawdę rzadko kobiety się ze