Wpis z mikrobloga

Ostatnio w pracy moja znajoma narzekała ze jej niebieski budzi się i siada do konsoli i gdy maja wolne to ona się nudzi i nie chce takiego związku bo przecież maja być razem a nie w osobnych pokojach XD
Mój #niebieskipasek właśnie wstał, obudził mnie żebym mu zrobiła kawę i poszedł do gabinetu grać. XD
A ja w tym czase całkiem komfortowo w ciszy nastawie rosół, wykąpie się, wyciągnę i włożę pranie, zrobię kartofelsalad, pościele, poprasuję i jak skończę to siadam do ACNCH chyba ze małżonek wczensiej skończy i pogramy w Magica czy coś. Tak wiec stwierdzam ze te narzekające na grających partnerów babska nie mają pasji anni obowiązków. Przecież to sytuacja win-win ja mam spokój, on tez nie wiem o co tu się piłować ¯\_(ツ)_/¯ #logikarozowychpaskow i trochę #zwiazki
  • 103
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BBQx: no i tak trzeba żyć, my z różową to samo, syn idzie spać, ja idę do gabinetu do kompa, różowa odpala Simsy na laptopie i gramy i nikt nikomu pretensji nie robi.
  • Odpowiedz
@BBQx: Podstawa związku to mieć swoje życie.
Miałem kiedyś taka narzeczona która jedyny pomysł jaki miała na siebie to żeby inni jej organizowali wszystko, w tym ja.
Strach pomyśleć ze aż do etapu narzeczeństwa doszło
  • Odpowiedz
@alfka: A moim zdaniem nie jest normalne. Ludzie nie są przyzwyczajeni do bycia razem, mijają się tylko i wiele moich znajomych małżeństw teraz podczas pandemii dostaje #!$%@?. Warto mieć oddzielne pokoje żeby sobie odpocząć ale siedzenie cały dzień oddzielnie? To zostaje tylko spanie. Chyba bym nie dała rady bo my akurat większość rzeczy robimy razem bo lubimy podobne rzeczy. Gotujemy i jemy razem, gramy razem, oglądamy filmy, wieczorem winko i muzyka.
  • Odpowiedz
@BBQx: sama prawda :) dodam tylko ze jak sie jest w zwiazku nieco dluzej to nawet wskazane bo przebywanienon stop ze soba nie jest zdrowe :). oprocz wspolnych pasji trzeba miec swoje wlasne :).
  • Odpowiedz
  • 4
@daddyissues_ Ja nie mówię, żeby w ogóle nie spędzać czasu robiąc coś razem.
Ale jak się razem mieszka to i dużo rzeczy siłą rzeczy robi się razem i te kilka godzin w weekend można mieć 'dla siebie' i na swoje sprawy bez partnera.

Jak Ty czytasz książkę, a niebieski gra to nie robicie nic razem, a są to normalne rzeczy i nie świadczą o tym, że ludzie się tylko mijają w związku.
  • Odpowiedz
Przecież różowa może sobie znaleźć zainteresowanie. A chlopak @BBQx zapewnia wszystko co niezbędne prawdziwej kobiecie: pranie, sprzątanie i gotowanie
  • Odpowiedz