Wpis z mikrobloga

Ostatnio w pracy moja znajoma narzekała ze jej niebieski budzi się i siada do konsoli i gdy maja wolne to ona się nudzi i nie chce takiego związku bo przecież maja być razem a nie w osobnych pokojach XD
Mój #niebieskipasek właśnie wstał, obudził mnie żebym mu zrobiła kawę i poszedł do gabinetu grać. XD
A ja w tym czase całkiem komfortowo w ciszy nastawie rosół, wykąpie się, wyciągnę i włożę pranie, zrobię kartofelsalad, pościele, poprasuję i jak skończę to siadam do ACNCH chyba ze małżonek wczensiej skończy i pogramy w Magica czy coś. Tak wiec stwierdzam ze te narzekające na grających partnerów babska nie mają pasji anni obowiązków. Przecież to sytuacja win-win ja mam spokój, on tez nie wiem o co tu się piłować ¯\_(ツ)_/¯ #logikarozowychpaskow i trochę #zwiazki
  • 103
  • Odpowiedz
  • 1833
@BBQx Jakby mnie ktoś obudził, żebym mu zrobiła kawę, bo wstał wcześniej, to nie byłby to miły poranek...

Ale tak ogólnie to jak się mieszka razem raczej normalne jest, że się też robi 'swoje' rzeczy w ciągu dnia, a nie robi to samo razem 24/7.
Przecież to #!$%@? można dostać wtedy.
  • Odpowiedz
@alfka: Właśnie dlatego nie rozumiem
Tej znajomej. Jak ją słuchałam kiedyś całe 8h w pracy takiego szczerego żalu to się faktycznie zaczęłam zastanawiać czy mi to tez przeszkadza. Ale nie nie przeszkadza.
A ta panna to się rozstała po 10 latach związku, chodzi z młodszym (ona 34 on 28) i jakos nie wróżę przyszłości
  • Odpowiedz
@BBQx: xD
Dwie osoby pracują, w weekend jedna odpoczywa druga zapie*dała drugi etat jako sprzątaczka/kucharka xD idealny związek z marzeń wykopkow. Jeszcze trzeba było powiedzieć że do kawy zawsze loda dorzucasz to by nie wyrobili z plusami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kowixx: dokładnie, wstyd mi by było się chwalić, że mam faceta nieroba. Jak kobieta realizuje wszystkie obowiązki domowe to jest to ok jedynie w sytuacji w której facet jest wyjątkowo bogaty, a ona nie pracuje.
  • Odpowiedz
@szalonyonanista: Ten cały @Kowixx to zafajdany troll i karzeł Toruński. Tak naprawde ma smutne życie (nie ma nic lepszego do roboty od prześladowania przegrywów na wykopie, którym sam jest), i tak btw. słaby psychicznie zawodnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kowixx: mąż mnie obudził bo już była 10 a on wie ze jak za długo śpię to mnie głowa boli.
@nowekontonowaja: @ruok: To nie zarzutka i nie mam faceta nieroba.
Oboje mamy swoje interesy a ja się spełniam jako doskonała gospodyni. Po co mam go ciągać do obowiązków na sile?
To nie była zarzutka, moje luźne przemyślenia i ciekawa byłam opinii innych różowych w tym temacie.
Niestety w pracy
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: No właśnie tzreba się wiązać z takimi co maja podobne potrzeby. Ale jak pamietam nasze początki to tez cały czas razem, każde południe No maskara
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BBQx: prawda jest taka ,że tylko dlatego normalny mężczyzna by się ożenił. Odciążenie z problemów życia codziennego i święty spokój.
  • Odpowiedz
@BBQx: Sfeminizowało, bo nie realizuje swoich pasji poprzez robienie za sprzątaczkę i kucharkę, podczas gdy się samemu pracuje? :-P
Jak się mieszka razem to wiadomo, że każdy robi swoje, bo faktycznie #!$%@? można by było dostać od całodziennego siedzenia razem i patrzenia sobie w oczy. Co więcej, uważam, że dla zdrowia psychicznego mieszkając razem powinno się mieć chociaż dwa pokoje, albo osobną kuchnię, by można było pobyć "samemu".
No ale pod
  • Odpowiedz
@BBQx: post typu patrzcie na mnie jaka jestem wspaniała. Wyobraź sobie że taki układ rodziny trwa od pokoleń.
Lubię być kurą domową wolałabym zajmować się domem i partnerem, jednocześnie mieć czas na pasje (które nie są sprzątaniem xD) ale budzenie kogoś żeby zrobił kawę to nie zaliczyła bym do szacunku wobec partnera. Gdy się szykuje do pracy nie budzę niebieskiego żeby mi zrobił kanapki xD
  • Odpowiedz