Wpis z mikrobloga

nie da rady wyjechać autem z salonu bez pełnego ubezpieczenia OC + AC i często GAP.


@newTween: OC jest obowiązkowe, ale czemu przy zakupie nowego auta ktoś miałby wymuszać zakup AC?

Pytam, bo się nie znam - nigdy nie kupiłem i nie kupię auta z salonu, bo mnie po prostu na to nie stać. Nawet Octavia czy Passat nieźle skonfigurowane to ponad 200k, takie A7 z silnikiem 2.0 XD to kwota
  • Odpowiedz
@sowa12: bez problemu blachę z przodu przymocowałeś? Słyszałem ze w wersji M nie ma mocowania na tablice.

Jaki salon? Długo czekałeś?
  • Odpowiedz
@Mac02 statystycznie to nowe auto po 3 lata traci 1/3 swojej wartości... Mój Passat b5 nie bez powodu uznawany za najlepszy model passata jaki ta firma wyprodukowała. Nie zamierzam sie nim zderzać a jak już sie trafi to jest jak z każdym samochodem tej klasy, czyli do 50-70 km/h git, więcej - jest różnie. Poduszek ze 4 ale mnie nie interesują jak #!$%@? tir z nadprzeciwka, abs jest, klima jest, kontrola trakcji
  • Odpowiedz
Gratuluje Mirki, to auto jest piękne! Nie słuchaj co mówią o tych nerkach, bo za 15/20 lat każdy Sebek będzie taką jeździć i nie będzie im już przeszkadzał wygląd nerek tak jak teraz. Mam nadzieje, że za 1-1.5 roku też sobie taką sprawie.
  • Odpowiedz