Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Estetykatopodstawa: byłem miesiąc na keto, barki jakieś małe jakieś w ogóle dziwne mięśnie mi się w dotyku wydawały, a po przejściu na węgle spuchlem jak po libacji tygodniowej. Keto flu nie miałem ale i tak nigdy więcej.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: to może mi w końcu powiesz po co byśmy byli na tej diecie gdyby tak było? Przecież gdyby brakowało nam ziemniaków to byśmy wrócili do węgli, nikt nas do tego nie zmusza. Jesteśmy na keto bo tak jest nam zwyczajnie dobrze. Jaki to ma sens?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Sahkez: nie pije alkoholu, nie spędzam świat z wujkami itd, tylko w gronie rodziców/rodzeństwa.
Niestety strzał w kolano.
Ale widze dupka zapiekla jak zresztą każdego ketobojownika.
@Kowixx: Nie, dlaczego? xD
Myślę, że spokojnie 80% osób na keto wali w jajo w święta czy okazję. Dodatkowo często tęskni za normalnym jedzeniem.
Gdyby było inaczej, to ketownicy nie robiliby zamienników posiłków z węglowodanami.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: wyjaśnienia dlaczego tak bardzo nienawidzisz ketozy że poświęcasz czas i energię na to żeby regularnie wstawiać swoje, jak sam powiedziałeś, subiektywne przemyślenia na temat tego jaka ta ketoza nie jest zła ( ͡° ͜ʖ ͡°) I z jakiegoś powodu zauważyłem że masz tendencję do łączenia tagu ketozy z mikrokoksami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sahkez: Proszę zalinkuj moje wpisy, które według Ciebie wskazują na regularność w "nienawidzeniu ketozy" bo chyba masz urojenia albo mylisz mnie z kimś.
No chyba, że to już ten etap na keto i tak daleko to już zabrnęło (●♡♡)
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: długo nie szukać, Twój ostatni komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie robisz tego dzień w dzień a cykicznie a niestety nie mam takiej determinacji żeby Ci to udowadniać czytając ogół głupot które wypisujesz. Odpowiedz proszę na pytanie, skąd w Tobie taka toksyczność?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sahkez: Widzisz nie udowodnisz mi tego, bo takie coś nie ma miejsca, gdyż są to jedynie Twoje urojenia.
Nie dziwi mnie to, naprawdę, mamy tutaj naczelnego przedstawiciela keto - noob1980, gościa który już dawno ześwirował, a jak widzę z Tobą dzieje się to samo.
Oskarżenia z tyłka, brak argumentacji czegokolwiek, próby zarzucenia zarzutki aby wyszła moja wina czy próba zrobienia że mnie toksycznego bo po prostu wiesz, że i tak
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: to że jesteś toksyczny w wypowiedziach widać na pierwszy rzut oka chociażby po tym że z miejsca zaczynasz wysnuwać opinie na temat rozmówcy a nie tezy i piszesz tendecyjnie nie starając się rozwinąć co masz na myśli. Spojrzałem na Twoje wpisy i faktycznie, jeśli chodzi o wpisy to był tylko ten obrazek, dwa miesiące temu, dalej nie mam ochoty szukać. Co do tego teraz piszesz zabawne jest ze zarzucasz
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: jeszcze powiedz mi co jest złego w spędzaniu wigilii z wujkami
@Estetykatopodstawa: zaplanowana przerwa w diecie to "walenie w jajo"? xD to zdroworozsądkowe podejście - jeśli ktoś siada do wigilijnego stołu z kostką smalcu to ma problem. Taki sam jak i ktoś kto jest na weglozie i odmawia mamie serniczka bo już 3k kalorii przekroczył xD
A robienie keto pizzy to żadne dowód - pizza jest obiektywnie
  • Odpowiedz