Wpis z mikrobloga

@kezioezio: Belka podniesiona o jeden próg. Wiatr niebezpiecznie wieje pod narty, ale to nie przestraszy młodego Mazocha. Chorągiewka Słowacji uniesiona nad głową trenera, w myślach Mazurek Dąbrowskiego. Iiii machnął!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@kezioezio: W barze na promie poznałem śliczna dziewczynę. Poleciałem do niej moim najlepszym tekstem
"Dziewczyno daj mi 100%" Ani sie obejrzałem i było już po wszystkim... Romans szybko przekształcił się w stały związek. A jak związek to poważne decyzje... Nie wytrzymałem...
  • Odpowiedz
  • 20
@kezioezio Lewandowski to gość

Ale ta jego żona to wielkie XD
jej się serio wydaje że robi karierę i prowadzi własną firmę z batonikami bo jest taka super zdolna i osiągnęła wszystko ciężką pracą a nie dlatego że ma męża sławnego piłkarza xD
  • Odpowiedz
  • 0
@dolOfWK6KN

A co z tego co powiedziałem jest nieprawdziwe?
Gdyby była żoną piłkarza z 3 ligiwegi klubu w mieście powiatowym raczej ciężka praca by nie wystarczyła, aby zrobić karierę w branży fit batoników

Oczywiście fajnie ze cis robi a nie tylko jest, ale dla mnie to jakby norma, że kobieta się realizuje zawodowo a partner ją wspiera a ona sobie przypisuje całość zasług xD broń boże nie ma z tym nic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Sprus: Tyle że ona ma dużo wspólnego z tym, że Lewy jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Sam Lewy mówił, że dzięki niej woda sodowa mu nie uderzyła i jest tytanem pracy.
  • Odpowiedz