Wpis z mikrobloga

Ten Mentzen to jest #wygryw jakiego Polska jeszcze nie znała.
Ma żonę, 2 dzieci. Magistrat z fizyki i doktorat z ekonomii.
W 2019 tak wyglądała załoga jego biura rachunkowego, a tak wygląda w 2020 (patrz 1 komentarz).
2 lata temu świadczył usługi porad podatkowych 200 zł / godz.
Ma sklep z bronią oraz właśnie rozpoczął produkcję własnego piwa.
Jaki może mieć dochód na rękę miesięcznie? 100 tys.?

Nie dość, że osiągnął sukces, to nie sprzedał się i postępuje wg własnych przekonań i wg własnej moralności. Pozostał niezależny.

#przegryw #konfederacja #mentzen #biznes #sukces #polityka
p.....k - Ten Mentzen to jest #wygryw jakiego Polska jeszcze nie znała.
Ma żonę, 2 d...

źródło: comment_1608797531pISqKIkeeEBhIGyV2rgwCt.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Te same, które ludzie ci podawali kilkanaście razy wcześniej, kiedy zadawałeś to samo pytanie w sprawie tej samej kwestii.


@Mikka: Czyli żadne. Gdybym znał to bym nie pytał.

Krzyczycie o zamordystach z Konfederacji, a to najbardziej wolnościowa programowo formacja w Sejmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nadejdzie moment, w którym wszystkie kuce skończą tam gdzie ich miejsce, w psychiatryku.


@Mikka: No to siła argumentu xDDD

Nadejdzie czas w którym świat znormalnieje i zasady dotyczące tego, że nie można naruszać wolności innych ludzi będą niepodważalne.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks:

Nadejdzie czas w którym świat znormalnieje i zasady dotyczące tego, że nie można naruszać wolności innych ludzi będą niepodważalne.


To się na pewno nie stanie, jeżeli do władzy dojdą najwięksi zamordyści w kraju czyli Konfederacja.
  • Odpowiedz
ja widze, liberalizm gospodarczy zakłada, że człowiek kieruje się motywem zysku w podejmowaniu decyzji na rynku i że ten motyw jest moralnie słuszny. Katolicyzm zakłada, że moralny człowiek powinien kierować się dobrem drugiego człowieka, a nie motywem własnego zysku.


@tumulekl: Jedno nie wyklucza drugiego. Przeciwnie, żebyś miał się czym dzielić to musisz najpierw zarobić. Krótko mówiąc, p--------z i c---a się znasz. Bo to właśnie u podstaw katolicyzmu między innymi leży
  • Odpowiedz
@Jah00: ale co ty podsumowujesz? Nigdzie nie wykazałeś, że katolicyzm nie jest sprzeczny z liberalizmem. Jedyne co napisałeś to to, że katolicyzm ma jakiś etos pracy i dobrze funkcjonował w feudalizmie, kiedy to owe bogactwa cywilizacji łacińskiej powstawały. Super, to nie jest żadne novum.
  • Odpowiedz
@tumulekl: Przecież ty nawet nie rozumiesz na czym polega liberalizm. I tak, oczywiście, że wykazałem. Więc jeszcze raz, tak żebyś zrozumiał. Jeżeli uczciwie pracujesz (liberalizm) to nikomu nic nie zabierasz tylko tworzysz bogactwo. Zamieniasz swój czas, wysiłek i umiejetności na bogactwo. Nikt na tym nic nie traci. O egoiźmie natomiast decyduje to czy dzielisz się tym co masz z innymi. A kto będzie się dzielił? Biedak, który ledwie wiąże koniec
  • Odpowiedz
Przecież ty nawet nie rozumiesz na czym polega liberalizm. I tak, oczywiście, że wykazałem


@Jah00: tak wykopku, tylko ty pojąłeś tak skomplikowaną ideologię jaką jest liberalizm. "Uczciwie pracować" to można pod dowolnym systemem ideologicznym i nie ma on nic wspólnego z ich aksjologią, bo większość z nich zakłada, że ludzie będą "uczciwie pracować". Posługujesz się terminami nielicującymi z deskrypcją ideologii. To co robisz to używasz zwykłych haseł propagandowych na rzecz
  • Odpowiedz
@tumulekl: A ty próbujesz ukryć sens swoich wypowiedzi w naukowych terminach. Po co? Trzeba mówić prosto i zrozumiale. Oczywiście fundamentalnie się mylisz. Powtarzam, nie rozumiesz czym jest liberalizm, bo większość lewaków tego nie rozumie, co więcej, lewaki dopasowują tą jak piszesz "skomplikowaną" definicję do swojego fałszywego obrazu świata. Natomiast liberalizm jest banalnie prosty, bo oznacza ni mniej ni więcej jak wolność w wymianie dóbr i usług. Wcale nie zakłada pogoni
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Ke? Co masz na myśli że prawo aborcyjne jest "bardzo wolnościowe"? Mamy najostrzejsze prawo aborcyjne w całej Europie. Wolnościowe by było gdyby aborcja była dozwolona w każdym przypadku do 12 tygodnia ciąży. Niestety zamordyści z Konfederacji chcieliby nawet przymusić zgwałcone kobiety do rodzenia bo "dar życia". Jeszcze niedawno sam byłem za Konfederacją, ale niestety tej szurlandi już się nie da obronić.
  • Odpowiedz
@Jah00: ple ple, twoje wypowiedzi są na zasadzie "nie rozumiem czegoś, więc to naukowy bełkot". Jak nie masz wystarczająco rozwiniętego aparatu poznawczego by posługiwać się dokładną terminologią naukową, to nie zabieraj głosu w dyskusjach. A ja żadnym "lewakiem" nie jestem i jest mi jak najdalej do wszelkiej maści lewicowców i innych liberałów.
  • Odpowiedz
To się na pewno nie stanie, jeżeli do władzy dojdą najwięksi zamordyści w kraju czyli Konfederacja.


@Mikka: Najpierw świąt musi znormalnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Program Konfederacji to najbardziej wolnościowy program spośród wszystkich partii w Sejmie.
  • Odpowiedz
Ke? Co masz na myśli że prawo aborcyjne jest "bardzo wolnościowe"? Mamy najostrzejsze prawo aborcyjne w całej Europie. Wolnościowe by było gdyby aborcja była dozwolona w każdym przypadku do 12 tygodnia ciąży. Niestety zamordyści z Konfederacji chcieliby nawet przymusić zgwałcone kobiety do rodzenia bo "dar życia". Jeszcze niedawno sam byłem za Konfederacją, ale niestety tej szurlandi już się nie da obronić.


@luckylukk: Zabicie dziecka z gwałtu jest legalne. Natomiast im
  • Odpowiedz