Wpis z mikrobloga

Ten Mentzen to jest #wygryw jakiego Polska jeszcze nie znała.
Ma żonę, 2 dzieci. Magistrat z fizyki i doktorat z ekonomii.
W 2019 tak wyglądała załoga jego biura rachunkowego, a tak wygląda w 2020 (patrz 1 komentarz).
2 lata temu świadczył usługi porad podatkowych 200 zł / godz.
Ma sklep z bronią oraz właśnie rozpoczął produkcję własnego piwa.
Jaki może mieć dochód na rękę miesięcznie? 100 tys.?

Nie dość, że osiągnął sukces, to nie sprzedał się i postępuje wg własnych przekonań i wg własnej moralności. Pozostał niezależny.

#przegryw #konfederacja #mentzen #biznes #sukces #polityka
p.....k - Ten Mentzen to jest #wygryw jakiego Polska jeszcze nie znała.
Ma żonę, 2 d...

źródło: comment_1608797531pISqKIkeeEBhIGyV2rgwCt.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałem okazję skorzystać z porad prawnych kancelarii tego Pana. Ten gościu z lewej, z pierwszego zdjęcia, wyciskał sobie pryszcze podczas rozmowy online i była to najobrzydliwsza rzecz jakiej doświadczyłem ever podczas rozmowy biznesowej. Niczego wartościowego się nie dowiedziałem. Na szczęście po mojej skardze wystawili nam korektę na 100%
  • Odpowiedz
@programista4k: Fajnie, że jego biznes się dobrze rozwija. Mam mieszane uczucia co do Pana Mentzena. Jego 100 ustaw nie jest nigdzie dostępne. Zawarte w nich pomysły były absurdalne: np. możliwość kar cielesnych dla dzieci, nierozerwalne małżeństwa, kara śmierci itp. Oraz mam problem z pomysłem obniżenia PIT, nie ma żadnych wyliczeń nigdzie jak to zrekompensować.

Plus nie rozumiem jak można postulować że jest się wolnościowcem i zakazywać innym ludziom aborcji nawet
  • Odpowiedz
@tumulekl: W tamatach gospodarczych jak najbardziej ma bardzo dobre teksty i wiele absurdów prawnych i podatkowych porusza u siebie. To, że szura światopoglądowo nie zmienia faktu, że ma działkę w której robi robotę.
  • Odpowiedz
@zdun8: Z obniżką PITu był problem przed PiSem ale teraz to właściwie ich pomysły co powprowadzali kosztują już właściwie tyle ile jest dochodów z PIT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A jakieś konkrety?


@wojtas_mks: Te same, które ludzie ci podawali kilkanaście razy wcześniej, kiedy zadawałeś to samo pytanie w sprawie tej samej kwestii. Nie udawaj kucu że ty oczekujesz jakichkolwiek rzeczowych argumentów. Nikt poważny nie bierze już dyskusji z wami na poważnie.
  • Odpowiedz
@Herubin: Jak chcą usunąć podatek PIT to nie dziwne, że tyle kosztują ich pomysły. Pytanie jak to zrekompensować, bo się okaże, że trzeba będzie VAT podnieść do 35% i będzie płacz.
  • Odpowiedz