Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Conscribo: zależy jaka rasa. Jak masz buldoga francuskiego to po wszystkim się pochoruje (poza specjalnie dobraną karmą). Ja mam 2 akity i zjedzą wszystko, kilka razy jakieś myszy zeżarły. Ostatnio nawet jeża chciały spróbować - miał fart, że akurat wyszedłem na zewnątrz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simple-Man: Jeżeli byłby na suchej to by miał biegunkę. Tu nie chodzi o jakość karmy ale o inne pH żołądka potrzebne do różnego jedzenia.
  • Odpowiedz
@Ejdrien psy potrzebują dostępu do trawy która oczyszczają sobie żołądek. Wielu ludzi woli nie dawać psu jeść trawy żeby nie rzygał w mieszkaniu a potem są w szoku że pies ma sraczke po wszystkim
  • Odpowiedz
@Conscribo: co to za bzdury.


@Royal_Email: i tak i nie. W przypadku rasowych psów sa one predysponowane do wielu chorób (ograniczona pula genów robi swoje) i oczywiście każde szczenię utrzymywane jest przy życiu, nieważne jak jest chorowite od początku. Co przyczynia się do mitu "rasowe psy są chorowite"
W przypadku kundli rozmnażających się dziko gdzieś na wsiach czy w miastach - rodzi się kilka szczeniąt, ale wieku dorosłego dożywają max
  • Odpowiedz