Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Hajden: Swoją drogą klasyka gatunku. Zdarzył się srogi wypadek - chłop trzasnął z kilku ładnych metrów o beton, natychmiast tracąc przytomność, a później wydając z siebie niekontrolowane jęki. Jakie opcje są "na stole"? Złamanie kręgosłupa, urazy czaszki, uszkodzenia narządów wewnętrznych, złamania. Tymczasem najważniejsze, żeby... postawić go na nogi, bo przecież powszechnie wiadomo, że jak leży to umrze, a jak stoi - będzie żył. xD To nic, że być może właśnie rozpoczął
  • Odpowiedz
@Hajden: Najpierw myślałem że absorber był źle dobrany do wysokości czyli za długi, jednakże ewidentnie widać że lina główna asekuracyjna była nie napięta, widać że nikt tego nie sprawdził wcześniej, gość powinien zawisnąć co najmniej 1.5m nad ziemią
  • Odpowiedz
to i tak by było umorzonko xD


@Kismeth: Pewnie tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu ratownicy byli? Byli. Zabezpieczenie było? No było. Sam chciał, sam się zabił, hehe wolny kraj, pora na CS-a. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nic, że ratownicy to raczej tacy spod znaku "mordunku, ratują!", a specjalista od asekuracji to jakiś cholerny asasyn. Wydawało mi się, że w takich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
to i tak by było umorzonko xD


@Kismeth: Pewnie tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu ratownicy byli? Byli. Zabezpieczenie było? No było. Sam chciał, sam się zabił, hehe wolny kraj, pora na CS-a. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nic, że ratownicy to raczej tacy spod znaku "mordunku, ratują!", a specjalista od asekuracji to jakiś cholerny asasyn. Wydawało mi się, że w takich
  • Odpowiedz
@SP_Alfa_Kilo: absolutbie Pieknie napisane, ale wiesz jak bylo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
“Chlop bedzie jechac na rowerze? To po co mu zabezpieczenie? Aha, taki duzy rower. No rozumie, to macie tu linke, taka elastyczno, jak sie #!$%@? to bedzie dyndac jak na choince heh heh. No tego, co? Nie wiem ile ma ta lina, odmierzcie sobie. Zreszta pare metrow tylko przejedzie to chyba da rade, co on
  • Odpowiedz