Wpis z mikrobloga

#wykopaka #afera #moderacjacontent @a__s

Gratuluję @moderacja podejścia do afery i nie reagowanie na wzrastającą falę hejtu na jakąś dziewczynę, która chamsko skrytykowała paczkę. Jak dojdzie do czegoś gorszego, to wiedzcie, że ślady w internecie zostaną i wtedy będzie za późno na kasowanie agresywnych treści.

Ludzie (użytkownicy) zastanówcie się, co Wy robicie, bo niektóre posty już zaczynają przekraczać granicę, a pewnie będzie gorzej, bo Moderacja ma to gdzieś.
Wykopaliskasz - #wykopaka #afera #moderacjacontent @a__s 

Gratuluję @moderacja pod...

źródło: comment_1608461250opYbGoHd0lzNuqrhJKiVPP.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@stassma: Jak dla mnie, na screenie widać sarkastyczny komentarz krytykujący dawanie komuś weków pod choinkę. Tak czy inaczej nie ma to znaczenie w kontekście powyższego wpisu, który zamieściłem. Ja krytykuję urządzanie linczu z powodu tak naprawdę głupoty. Chamskie skomentowanie paczki przez użytkowniczkę w tym wypadku nie usprawiedliwia takich ataków na nią, jakie się odbywają.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz Tam już lecą życzenia śmierci, kłamstwa na temat posiadania broni (wtf) i wyszukiwanie danych tej dziewczyny. Brawa dla autora, mam nadzieję, że ten lincz przyniósł mu ulgę. Najważniejsze, że weki zostały docenione a ktoś został okrzyknięty #!$%@?ą. Obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: O konsekwencjach myśli się PRZED zrobieniem czegoś, a nie po xD
Wszyscy popełniamy błędy, ale udawanie, że nic się nie stało to pozwalanie na patologię i dalsze jej eskalowanie.

Myśli się głową, a nie dupą
  • Odpowiedz