Wpis z mikrobloga

#wykopaka #afera #moderacjacontent @a__s

Gratuluję @moderacja podejścia do afery i nie reagowanie na wzrastającą falę hejtu na jakąś dziewczynę, która chamsko skrytykowała paczkę. Jak dojdzie do czegoś gorszego, to wiedzcie, że ślady w internecie zostaną i wtedy będzie za późno na kasowanie agresywnych treści.

Ludzie (użytkownicy) zastanówcie się, co Wy robicie, bo niektóre posty już zaczynają przekraczać granicę, a pewnie będzie gorzej, bo Moderacja ma to gdzieś.
Wykopaliskasz - #wykopaka #afera #moderacjacontent @a__s 

Gratuluję @moderacja pod...

źródło: comment_1608461250opYbGoHd0lzNuqrhJKiVPP.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
Już dzień dobry jest obraźliwe?


@Curus_Bachleda: Czy my jesteśmy w podstawówce? Niektórzy pewnie tak. Ja nie chcę dyskutować na ten temat. Ja zaznaczam, że jest problem. Później po fakcie wszyscy będą mądrzy w inny sposób. Jak zawsze po fakcie.
  • Odpowiedz
nikt nie wie kim ona jest, itd.


@KobertRubica: Właśnie w tym problem, że niektórzy wiedzą i mają jej dokładne dane łącznie z numerem telefonu i adresem. I to nie jest komfortowa sytuacja dla atakowanej osoby. I to nie ma znaczenia z jakiego powodu jest atakowana. Bo atakowana jest w zasadzie z powodu pierdoły.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Wyobraz sobie ze większość użytkowników pisze do niej ze zniszczyła im „magię świąt”. Jednocześnie zaczynają jej grozić, ubliżać, jeden kretyn podał tez jakiś adres gdzie niby mieszka. Hipokryzja katolicka w pigułce. Jakby teraz dziewczyna się powiesiła to dalej by jęczeli ze czar ich świąt prysł.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: obok siebie mozna trafic na posty w ktorych ludzie pisza ze by plakali gdyby dostali taka wiadomocs, a chwile dalej ktos porownuje ja do #!$%@? xD zbiorowa histeria i lincz, wiadomo jak jest z inteligencja tlumu
  • Odpowiedz