Wpis z mikrobloga

@EmiliaByun: żałosna jestes. Jeszcze tak usilnie starasz się żeby twoje dane nie wyszły na jaw i straszysz ludzi. Dobrze chociaż ze sie wstydzisz swojego zachowania. Powinnas po prostu człowieka przeprosić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Kapitalis: no ale podsumowując, przynajmniej widać że jesteśmy prawdziwa rodzina, bo zawsze na spotkaniu rodzinnym stawia się ktoś kto psuje atmosferę i szuka problemów.

Kobieta sobie nie zdaje sprawy, że nikt nie chce jej danych, bo po co nam one. Raczej wszyscy chcą po prostu na nią nie trafić w kolejnej edycji i proszą o bana na paczki

Posiadacz też twardo powiedział, że nie poda, a ta dalej kręci aferę.

Może
@paranoid18: To tylko potwierdza, że jestem w 100% po stronie wysyłającego. Nie do końca zgadzam się z upublicznieniem aferki, ale sam nie wiem czy bym wytrzymał taki bezczel. Podejście - tragedia!
Ja mam wrażenie, że następuje powoli zmiana biegunów na Wykopie, która doprowadzi do smrodu na tym portalu gorszego niż z Czajki... Ide Wykopaki jest naprawdę świetna, tak samo jak MirkoWyzwanie i inne akcje, ale z roku na rok co raz ciężej jest mi podjąć decyzję czy w tym wszystkim uczestniczyć. To miała być fajna, niedroga, miła i przede wszystkim CIEPŁA idea zrobieniu komuś obcemu prezentu, a niestety takie wpisy i komentarze pokazują,
@EmiliaByun
Przypominam tylko, że zgodnie z art. 234kk to ty niewyżyta Karyno popełniasz przestępstwo, a grożenie postępowaniem sądowym(190 kk wraz z objaśnieniem do Kodeksu karnego) to kolejny artykuł, który łamiesz. To jeszcze nawet nie wszystko, ale na tym skończę. Jakby ten Mirek chciał, to jeszcze by cię w sądzie zniszczył, a ja i pewnie wielu Mirków by chętnie pro bono, nieodpłatnie, mu pomogło, więc radziłbym usunąć konto i zniknąć, bo na przeprosiny
@EmiliaByun nie strasz nie strasz bo się zesrasz :) paranoja brać udział w takiej akcji i potem mieć czelność mieć do kogoś pretensje. Powinnaś być zablokowana na wszystkie akcje wykopu a najlepiej to twoje zdjęcie za gablotę i tej pani nie obsługujemy!
@Harven: no, zapewne ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) potem byłaby druga afera jak to Emilka dostała 10 ton węgla pod balkon do mieszkania i kazali jej zapłacić przy odbiorze.