Wpis z mikrobloga

@Shyvana: btw, fajnie być kolejną osobą z kilku tysięcy ktore szkalują tę dziewczynę? Taką opinię ma mieć wykoppaka? Ten cały op mógł zachować to dla siebie, gratuluje @Wielki_Wladca_Wypoku gratuluje Ci hejtu który wysłałeś w stronę tej dziewczyny, na pewno ta zemsta była warta zniszczenia komuś świąt i nie wiadomo czego jeszcze, nowy jesteś na wykopie? Nie wiesz ile tutaj stalkujących psycholi?
@Mrbimbek Nim wrzuciła zdjęcie niby to używanego koca, minęło kilka godzin ( pewnie myślała jak go tu ubrudzić ). Mirek poświęcił czas i pieniądze. Serio powinna się cieszyć, że w ogóle coś dostała. A jeśli się nie podobało to chociaż nie pisać takich chamskich rzeczy bo to jest po prostu niemiłe. Mogła przemilczeć. Ale nie, trzeba było pocisnąć. Szkoda mi komentować ludzi, którzy jej tak bronią. Jej paka też wcale nie była
@przegrany_przegryw: Dużo z nich jest na przykład muzykami? Bo wielu stąd odeszło przez takich zjebów jak ty, choćby Archon. Oho! Aferka, trzeba dokopać komuś. Nie jestem w temacie wpisu, ale z góry mogę założyć, że to taka sama akcja jak zwykle. Banda piwniczaków wpierdziela się komuś w życie, bo nie ma nic lepszego do roboty.
Jak naprodukował? xD Miał zrobić gorszą pake niż zrobił? Co ty w ogóle typie piszesz xD


@Nununana: W skrócie tak, miał zrobić gorszą niż zrobił.

Miał do tego podejście że daje 100% siebie, aby drugiej osobie zrobić dobrze, że na uszach staną aby paczka była zajebista i najlepsza jaka może być. On specjalnie przeszukiwał jej wykop, poświecał na to sporo czasu aby znaleźć co ta dziewczyna lubi i czego potrzebuje... xd
@Nununana: I jeszcze dopiszę bo edytować nie można, że nawet i w związkach ludzie nie dają od siebie tyle co zrobił ten mirek dla randomówki z neta.. On dał jej coś na podstawie tego kim ta dziewczyna jest, a w związku możesz np dostac koszulkę bez żadnej tematyki pierwsza z wieszaka i tyle tak na #!$%@? bo wypada coś dać komuś. Tak aby jak najmniej od siebie dac i mieć to