Wpis z mikrobloga

@EmiliaByun: hej PSSS mi też zrobili gównoburzę 7 lat temu bo się nagle wycofałem z #wykopoczta - wysyłali na priv pogróżki itp ( ͡° ͜ʖ ͡°) Udostępnieniem Twoich danych osobowych się nie przejmuj - to są tak miękkie faje że żaden nie odważy się przyjechać, pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kupidyn_ciemnooki ty czytałeś chociaż całą tę nitkę? Typiara ma obsesję na punkcie swoich danych. Straszyła chłopa (i w ogóle każdego do okoła xD) pozwem. W jakim ty świecie żyjesz, że najeżdżasz na kogoś kto pisze normalny komentarz nie mając pojęcia o CAŁOŚCI sytuacji. Mam ci screeny powrzucać tego co ona pisała?

Właśnie przez takich ludzi jak ty #!$%@? się w tym kraju zmieni, przychodzi ktoś z jakimś przemyśleniem popartym nauką (w tym
@tulinka_kat Sama pisała we wpisie, który został usunięty wczoraj przez nią, że nie liczy się jakość a gest. Więc sorry ale sama sobie zaprzecza. Naprawdę powinna się cieszyć, że w ogóle cokolwiek dostała a nie tak jak niektórzy - nic bo nadawca nie zweryfikował się.
Koc wygląda na nowy. A Pepco jak każdy inny sklep, zdarzają się jakieś mankamenty ( miał rozkładać specjalnie koc by sprawdzać czy wszystko z nim ok? Wtedy
@Shyvana: xd
Mirek to takie ciepłe kluchy, i naiwny. naprodukowal się dla jakiejś randomowej różowej której nawet na żywo nie widział jakby to jego dziewczyna była.
A potem jest zaskoczony że laska zachowuje się jak przeciętna kobieta i pierwsze co można było się spodziewać to właśnie to co miało miejsce..

Szkoda bo mirek z pewnością wartościowy facet ale żyje pod kamieniem i nie wie jak wygląda życie.
@EmiliaByun: wykop to jednak spęd dzbanów. Nie sądze aby Twoja ocena paczki była jakaś zła, nawet nie uznał bym jej za niemiłą a gościu spruł się jak nastolatek do pani bo go inne dziecko obraziło. Nie przejmuj się hejtem, afera wyciągnięta z dupy, chyba dawno nic się nie działo dlatego mirkom #!$%@?ło.
wykop to jednak spęd dzbanów. Nie sądze aby Twoja ocena paczki była jakaś zła, nawet nie uznał bym jej za niemiłą a gościu spruł się jak nastolatek do pani bo go inne dziecko obraziło. Nie przejmuj się hejtem, afera wyciągnięta z dupy, chyba dawno nic się nie działo dlatego mirkom #!$%@?ło.


@Mrbimbek: wykop....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Shyvana: Fajjna z ciebie organizatorka, taka podżegająca do kolejnej gównoburzy. Jeżeli ktoś z was ujawni moje dane, a macie do nich dostęp jako organizatorzy, nie odpuszczę tej sprawy i spotkamy się w sądzie.

@EmiliaByun: Przestań straszyć bo gówno możesz a tylko się pogrążasz.
Sama publikowałas o sobie wiele informacji tu na wykopie publicznie wraz z avatarem gdzie wstawilas swój ryjek alternatywki. Nie dziw się więc, że ludzie o tym wspominają