Wpis z mikrobloga

One serio piszą takie rzeczy. Dlatego lepiej przygarnąć diwe, niż #p0lka - może będzie w stanie do domu przynieść jakieś pieniądze, bo ta druga to tylko będzie twojego garba dojeżdżać, przy okazji doprawiając potężne rogi. Jak musi się czuć koleś wiążący się z taką, która miała wcześniej PIĘTNASTU? Jak ostatni frajer.
Dlatego tylko "szara diwa dla anonka" #szaradiwadlaanonka
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #gorzkiezale #zalesie #gownowpis
hauser15 - One serio piszą takie rzeczy. Dlatego lepiej przygarnąć diwe, niż #p0lka -...

źródło: comment_1608415434LCMfpHwCgssYnTjw8lGiKu.jpg

Pobierz
  • 40
@kocimietka_BB: z moich obserwacji, jeśli ktoś mówi drugiej osobie, że jest niedojrzały, to często sam korzysta z dziecinnych zagrywek. Przodują w tym różowe, oczywiście wobec słabych, aby tych zabolało i żeby dostosowali swoje zachowania pod osobę, która wypowiada te słowa, jakby zdanie takiego człowieka było jakąkolwiek wyrocznią. Silnym natomiast się podlizują
Nie wiem jak on, nie chciało mi się czytać ani robić researchu jego wpisów/komentarzy
@AgentGRU: ale Chad też nie weźmie takiej za żonę. Niech ona sobie ma i 20partnerow, jej sprawa, ale niech partner to wie i to zaakceptuje. @Fejk_trener czyli jakby kobieta miała że 20partnerow seksualnych i szla do lozka po godzinie znajomości to wg ciebie nic nie znaczy?
#!$%@? jak ja nie pojmuję tej przegrywowej logiki to wy sobie nie wyobrażacie xD To laska ma obowiązek się męczyć z jednym facetem do końca życia, bo jak już będzie miała więcej niż jednego partnera seksualnego to znaczy że jest dziwką i p0lką? Przecież to chyba naturalne, że niektóre związki się nie udają, ludzie się rozstają i szukają kolejnej osoby, aż trafią na tą właściwą - i w międzyczasie uprawiają seks XD
seks z 15 kobietami


@qmski: twierdzimy ze jak ktos juz mial 15 partnerow to jest czerwona lampka do tego by pakowac sie z taka osoba w zwiazek
2,4 - moglo nie wyjsc, ale 15? jasne moze sie udac, ale nie wszystkim taka osoba tez pasuje do zwiazku, od tak maja

oczwywiscie chodzi tu o zwiazek, jak ktos sie chce wyszalec to jest to zrozumiale (tylko trzeba sie badac albo zabezpieczac :P)
@Tank1991 ludzie są różni i różnie toczą się ich losy, a miłość życia znajdują czasem koło 50-tki, więc jak najbardziej to jest możliwe, żeby z 15 partnerami się nie udało - ale chodzi mi bardziej o mentalność ludzi tutaj, którzy mają jakąś wyimaginowaną rzeczywistość, która ma się nijak do prawdziwego życia XD