Wpis z mikrobloga

Swego czasu Bartek z kanału BezPlanu będąc w Kolumbii zrobił reklamę pewnej przewodniczce Laurze. To co się od tamtego momentu dzieje na jej instagramie to istny festiwal spermiarstwa w wykonaniu polaków robaków, aż mi wstyd za nich, ślinią się do średniej panny która mieszka prawie 10 000km dalej, w ameryce południowej xd. Jakieś 90% komentarzy pochodzi od polaczków spermiących do jej zdjęć, z tego co czasem zaobserwuję w jej relacjach to niektóre karaluchy nawet specjalnie jadą do Kolumbii i biorą ją za przewodniczkę żeby się z nią spotkać xdd, o np ten klaun https://www.instagram.com/p/B-EygyBHHh2/
Podobnie zrobił ten pajac Vlog Casha który z tysięcy innych przewodników wybrał akurat ją xd. Wstyd mi za te robactwo, niech ta symulacja się już skończy...

https://www.instagram.com/lauriekings/

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gownowpis #stulejacontent #p0lka
Bryto23 - Swego czasu Bartek z kanału BezPlanu będąc w Kolumbii zrobił reklamę pewnej...

źródło: comment_16083706898WNMxzzfBVP6DILNyMiNeg.jpg

Pobierz
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bryto23: to nie tylko Polacy są tacy. Ogólnie wszyscy samce z całego świata spermia do ładnych dziewczyn na insta. Nie ma w tym nic dziwnego... przynajmniej dla mnie. I nie, ja nie jestem jedynym z nich. Moje konto to konto widmo
@Bryto23: Po pierwsze to ona na pewno nie jest średnia xD Całkiem ładna i miła z twarzy.
Po drugie ci faceci mają dokładnie to samo co Polki gdy widzą przystojnego śniadego księcia xD
Po trzecie ten koleś wrzucił jedno zdjęcie z nią spośród 7 czy 9. Nie widzę w tym nic złego. Może zainspirował się ich filmikami z jutube'a i sam chciał przeżyć coś podobnego co Bartek.

Ale lepiej kręcić aferę
@Bryto23: nie no fajna jest taka 8/10, miałem kiedyśw hiszpani troche gorsza tez z Kolumbii, ogólnie Kolumbia i Wenezuela to sztos jesli chodzi o kobiety,
a co do spermienia to co zrobisz, szanowałbys laskę która robi wszystko co chcesz , ciagle ci kupuje prezenty, sprząta jak ci kapsel od piwa spadnie, jeszcze to piwo doniesie, południa w kuchni dla ciebie i jedyne hobby to ty? Jakaś czesc z was by chciała
@Bryto23: Masz pretensje o to, że pies sra dupą i ma krzywe nogi. Tak działają samce. W większości gatunków. Spermią, budują jakieś domki, altanki, śpiewają, klekotają, żeby przekazać swoje geny.