Wpis z mikrobloga

@Pierorzek to jest fajna gra ale słaby RPG. Spodziewałem się bardziej Kingdom Come Deliverance w świecie cyberpunka. I tak jak w KCD mogłem wybaczyć fatalną optymalizację bo świat był nieprawdopodobne immersyjny jak na wielkość studia i budżet, tak tutaj tylko zaśmiałem się pod nosem, że cała para poszła w filmowość, dialogi i wizualia.
Łysy już montuje materiał „kultura japońska a cyberpunk, czy ilość dildo została zoptymalizowana do osiągnięcia full hentai experience”

Head z tym drugim „talentem” mogą w sumie na ten moment zakwalifikować cyberpunk do gry z kosza i liczę na glicze

PS oby przynajmniej dostali za to jakieś grube hajsy, a nie ze robią to sami z siebie bo chcą sie podlizac redom... CDPR chyba ukatrupili w branży preordery XD Osobiście od początku planowałem
@Kraciacho: A ja wiedziałem, że skoro robią grę na silniku Wieśka to imersja też będzie jak w Wieśku. Czyli bez NPC z pełnym skryptem, pierdół typu pieczenie kartofli na ognisku czy super realistyczna walka wręcz. A i tak uważam, że CP ma zajebisty klimat bo ww. rzeczy nie są dla mnie istotne. To co zostało #!$%@? perfekcyjnie to lokacje czyli miasto podzielone na dzielnice. Jest wykonane obłędnie.
@Wormditt: Bo wiekszosc YouTuberów (różnorodnej tematyce) idzie zgodnie z aktualną narracją swoich widzów, na tym opierają swoją popularność. Nie potrafią iść pod prąd jeśli mają przeciwne zdanie, tym samym kreując opinie. Gdzieś było o tym, ze któryś z Youtuberow wystawił CP wysoką notę a jak zobaczył jak ludzie hejtują to też zaczął hejtowac. Ludzie chcą oglądać materiały gdzie znajdą potwierdzenie swojego zdania i powszechnej opinii, treści , które pokazują inną stronę