Wpis z mikrobloga

@Iudex: u mnie dokładnie to samo, nawet się zastanawiałem czy coś przypadkiem jest nie tak z samochodem / oponami. Ale się przejdziesz po asfalcie, to autentycznie czuć, że jest ślisko. Szlag wie co to, pierwszy raz się spotykam z tym, żeby przy dodatnich temperaturach nawierzchnia była pokryta jakąś śliską warstwą.
@Iudex: nowe opony auto roczne i to samo ale zawsze to się dzieje, dlatego przy takiej pogodzie sporo wypadków bo niema mrozu a jezdnia jest śliska i wilgotna bo słońce nie osusza należycie i nadmiar wilgoci niema jak odparować, ale wszyscy jeżdżący szybko i bezpiecznie mają to w dupie.
@Iudex: ja się prawie #!$%@?łem wczoraj na pasach - i ślisko nie było na samej farbie tylko asfalcie, także idk. Samochodem mi też kilka razy zarzuciło na światłach, raz mi tak dupę zarzuciło, że przestraszyłem się w ciul xD
@Iudex: Wy tu piszecie o autach, a ja się przedwczoraj wywaliłem na rowerze na środku skrzyżowania. Brałem zakręt jak milion razy wcześniej, a tu nagle tylne koło mi wpadło w poślizg i upadłem na bok. Dobrze że jeżdżę w kasku, bo choć nie pamiętam, żebym uderzył głową o asfalt, to to czułem. Trochę byłem zdziwiony, że wszystko stało się tak nagle i nie miałem nawet chwili na reakcję. Niby droga była
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Iudex: Mi wczoraj się absy załączyły przy lekkim hamowaniu z ok 30 km/h bo jakiś głąb mi wyjechał na pas ruchu i zacząłem się zastanawiać czy wszystko ok z oponami.
@Iudex: @mroz3: syf z powietrza się osadza na jezdni przez wilgotność. Polska to jedyny kraj gdzie takie zjawisko można zaobserwować, serio, nigdzie więcej czegoś takiego nie ma a przynajmniej nie jest to aż tak regularne.
@Iudex: A ja myślałem już że jednak wielosezonówki to nie był dobry pomysł i coś z nimi nie tak xDD Tak czy inaczej jak droga pusta i szeroka to co zakręt lekko mocniej dodaję gaz i idzie jak po lodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)