Wpis z mikrobloga

Mirasy z Oculus Questem 2, jaki kabel do oculus link polecacie? Bo na allegro wszyscy janusze sprzedają kable z aliexpress z przebitą 50pln xD nawet zdjęcia mają te same, dać im zarobić żeby przed świętami dostać czy jakiś baseus z QC podoła? ma ktoś? znalazłem taki i się zastanawiam:

https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/akcesoria-do-telefonow/kable-i-przewody/baseus-kabel-usb-c-artistic-qc-3-0-5m-3a-czarny

#oculus #oculusquest #goglevr
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barwnike: jak starczą 3m to Hama 183343. Jak nie to szukaj kabla USB 3 z oznaczeniem SuperSpeed (5Gbps). Ten baseus chyba nie ma takiej przepustowości.
@barwnike: Ja mam kabel z hamy. Spełnia wymagania, ale puściłem alyxa przez virtual desktop i nie wrócę do kabla z dwóch powodów: lepsza jakość i zerwane łańcuchy ;V. Trochę absurd, żeby jakość obrazu była lepsza przez wifi, niż przez kabel (używam zwykłego routera od orange, co jest jeszcze bardziej zadziwiające, że to działa ¯\_(ツ)_/¯). Albo mam wadliwy kabel albo ten soft jest jeszcze niedoskonały. Pokusiłbym się, by zobaczyć ten kabel za