Wpis z mikrobloga

Rozumiecie to? Nasze państwo ma konflikt z Lempart. I najpierw ujawnili tajną informację, że starała się kiedyś o pracę w ABW, a teraz zdradzają tajną informację o tym, że jest zakażona.

Nie no, zajebiście, moje zaufanie do państwa PiS cały czas wzrasta. Niepokorne jednostki pewnie też czują się bezpieczniejsze i „zaopiekowane”

PS. Wydaje mi się, że w normalnym kraju ktoś by poleciał ze stanowiska po ujawnieniu takich danych. Ale o czym ja w ogóle mówię...

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #protest #aborcja #koronawirus
r.....6 - Rozumiecie to? Nasze państwo ma konflikt z Lempart. I najpierw ujawnili taj...

źródło: comment_16081332658cKS8J9ZqsWisbyr65zK8k.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jestembogaty: co za różnica z kim sie spotyka? Pewnie mija mniej osób niż kasjerka czy ochroniarz w sklepie, to prędzej ich wyniki badań należałoby publikować. Tak samo jesli ktoś ma myśli samobójcze to wszyscy powinni o tym wiedzieć, w końcu może wskoczyć pod tramwaj i narobić bałaganu.
  • Odpowiedz
@rorf46: To nie jest tajna informacja człowieku. Jeżeli dostałeś wynik pozytywny to od razu dzwonią do lekarza, który zlecił badanie i do najbliższego ośrodka sanepidu, który przekazuje daną informację do najbliższego posterunku policji, żeby policja mogła sprawdzać czy przestrzegasz kwarantanny. 10 minut po wyniku już kilkanaście to kilkadziesiąt osób (zależy gdzie mieszkasz) wie że masz pozytywny wynik.
  • Odpowiedz
@rorf46 Ale to zawsze tak jest. Startujesz do zycia publicznego to jesteśmy atakowany jak wszyscy którzy w tej grze uczestniczą. Za petru nikt nie chodził zanim nie był politykiem A potem nagle jakieś zdjęcia z samolotu, czy to brudna gra tak, czy to jakaś nowość nie
  • Odpowiedz
Akurat to news z koronawirusem nie jest żadnym newsem. W tej sytuacji nie powinni ujawniać innych przypadków koronawirusa u osób publicznych.

Co do jej starań do ABW - tutaj to już chujnia bo jednak trzeba podpisywać na samym początku kwit, że wszystko co się dzieje w trakcie rekrutacji pozostaje niejawne...oh wait

  • Odpowiedz