Wpis z mikrobloga

Rozumiecie to? Nasze państwo ma konflikt z Lempart. I najpierw ujawnili tajną informację, że starała się kiedyś o pracę w ABW, a teraz zdradzają tajną informację o tym, że jest zakażona.

Nie no, zajebiście, moje zaufanie do państwa PiS cały czas wzrasta. Niepokorne jednostki pewnie też czują się bezpieczniejsze i „zaopiekowane”

PS. Wydaje mi się, że w normalnym kraju ktoś by poleciał ze stanowiska po ujawnieniu takich danych. Ale o czym ja w ogóle mówię...

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #protest #aborcja #koronawirus
r.....6 - Rozumiecie to? Nasze państwo ma konflikt z Lempart. I najpierw ujawnili taj...

źródło: comment_16081332658cKS8J9ZqsWisbyr65zK8k.jpg

Pobierz
  • 51
@elf_pszeniczny Tak całkowicie odbiegając od tego tematu, bo to chamstwo podejmowac takie tematy publicznie - tajemnica lekarska w kwestii chorób zakaźnych ma swoje specyficzne ograniczenia.

W sytuacji w której osoba może swoim stanem zdrowia związanym z chorobą zakaźną zagrażać otoczeniu - lekarz jest zwolniony z tajemnicy.

Dla przykładu. W wynikach badań pacjenta okazuje się, że jest nosicielem wirusa HIV. Lekarz ma prawo poinformowac partnera, że pacjent jest zakażony (bez zgody nosiciela).
W