Wpis z mikrobloga

Wiem ze was to nie interesuje ale chce sobie popisać więc pisze moją krótką recenzje po 50 godzinach gry (jestem nolifem jezeli chodzi o gry redów). BEZ SPOILERÓW.
Grałem na laptopie biurowym na geforce now.

1. Jeżeli lubisz GTA5 bo fajnie rozdupcyć miasto,
2. Jeżeli jestes mega każualowym graczem i wiedzmin Cie nie jarał w ogóle
3. Jeżeli wszystkie cutscenki zawsze omijasz
4. Jeżeli lubisz strzelanki i chcesz sobie postrzelać jak w CODzie
5. Jeżeli lubisz wyścigi i furki to twoje życie
6. Jeżeli ty w ogole nie grasz w gry ale jest hype więc włączysz
7. Jeżeli chwilowo wyłączyli serwer w fortnite/leagueoflegends i sobie chcesz w coś szybko pyknąć

to ta gra NIE JEST DLA CIEBIE.

Wszystkie porówniana które są na necie do gta to jest jakiś nieśmieszny żart bo to są dwie zupełnie inny gry. Dobrze ze gta5 nie porównywali z wiedzminem bo by sie okazało że gta5 jest zajebiste a ta mechanika w wiedzminie 3 to jakas #!$%@? i trzeba zabrac grze wszystkie tytuły roku. Nie znam w sumie nikogo kto w wiedzminie 3 logowal sie zeby #!$%@? sie ze straznikami i zabic kilku wiesniakow, ale widac ze jak sie da ludziom gnata do lapy, widok z pierwszej osoby, miasto i przechodniów to jedyne na co mozna wpasc to #!$%@? xD

Jeżeli lubisz gry rpg bo ciekawi Cie fabułą, jeżeli lubisz wczuwać się w swoją postać, a w skyrimie przez tydzien to ty w sumie zyles w wiosce jako stolarz i gadales z npcami jedzac i pijac.
Jeżeli lubisz czytać dobre książki i oglądać filmy szczególnie w jakichś cyberpunkowych klimatach w stylu altered carbon czy blade runner.
Jeżeli znasz całą fabułe z wiedzmina na pamiec i robiles wszystkie questy poboczne.
Jeżeli podobał Ci sie deus ex i całe to hakowanie,
Jeżeli lubisz skradać się w deus ex czy dishonored i rozkminiac co zrobić żeby fajnie zabić.
Jeżeli lubisz oglądać rozwijające się relacje z npcami w fajny i ciekawy sposób

To ta gra jest dla Ciebie zdecydowanie i będziesz sie w niej bawił w #!$%@? dobrze tak jak i ja :-)

10/10 - na pc, poza wizualnymi bugami czy wczytaniem sejwa 2-3 razy nie uświadczyłem specjalnie bugów. Raczej norma dla gier AAA w pierwszym tygodniu po premierze chociaż zdaje sobie sprawę że na PS4 i xboxa redzi #!$%@? i ktoś tego dobrze nie sprawdził.

#cyberpunk2077 #recenzja #nospoiler #gry #cdprojektred #wiedzmin3
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@evexeed: było podobnie ale jednak przez całą trylogię przewinęło się kilka miejsc gdzie wybór miał znaczenie i można było realnie coś #!$%@? źle odpowiadając. Tutaj wybór zawsze jest żaden. Chciałem przejść CP drugi raz bo gra mi się podobała jednak sensu nie ma to żadnego. Wszelkie wybory jakich dokonuje przechodząc grę drugi raz nie zmieniają absolutnie niczego. Gram dokładnie w tą samą grę. Wszystko ogranicza się do tego że czasem zmieni
@skolfild: Podzielam twoje zdanie, chociaż błędy zauważam. Nie przeszkadzają, ale są. Raz mnie mocno wyrwały z immersji i trochę się wkurzyłem jak podniosła cutscenka została zepsuta bugiem wizualnym. Niekiedy przeciwnik się zablokuje, ale gram na padzie więc mocno mnie to cieszy.

Przykro patrzeć, że na twoją opinie ktoś odpowiada
"xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"
i jest to uznawane za tak samo dobrą opinie jak twoja, merytoryczna. Jednakowoż pokazuje to po prostu problem z przyswajaniem informacji
@rafal-cegielski: jestem ślepym maniakiem bo dzisiaj znowu skonczylem sesje o 6:30... jak do tej gry siadam i jest godzina pierwsza to następne spojrzenie w telefon jest o 4-5.... a na 10 do pracy. Ja jestem zdecydowanie graczem (30+), grałem w naprawdę dużo gier w swoim życiu i musze przyznać że dawno już nie zarwałem nocki dla jakiejś gry.

@alteron: no to samo co w wiedźminie w sumie... :-)

@Wormditt:
@skolfild: a co ty #!$%@? człowieku ze tłukłeś każdego napotkanego skoro nikogo w tej grze nie można uderzyć a jak już to zrobisz to ta osoba albo ucieka albo zaczyna kucać albo nie dostaje dmg, nie można uderzyć dzieciaka a jak ktoś ucieka to jak w biegu uderzysz to nic się nie dzieje, postać się nie przewraca ani nic.

To gdzie ty ich #!$%@?łes przez 20 godzin???
@MaxiimumR: Czyli mam rozumieć, że w cyberpunku też w zależności od tego jakie są Twoje czyny to również masz:
1. Coraz większe zniżkę sklepach,
2. Coraz większą szansę na lepszy "drop" z ciał przeciwników,
3. Odblokowane coraz nowsze/lepsze stroje i przedmioty,
4. Inne interakcje z przechodniami i sposób w jaki Cię postrzegają.

Bo coś mi się nie wydaje. Nie ma co się kłócić, że w RDR2 poziom AI jest na kosmicznym