Wpis z mikrobloga

@Blaczarny: dzięki za protip, nie mam sprzętu, ale jakiś plecak z butelkami z wodą może się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jazon: luźna guma, różne słyszałem opnie i tyle już do tematu podchodzę, że w sumie interesuje mnie osiągnięcie celu > a dołożenie kilku ćwiczeń i gumy dało jednak efekty
@Shmoikel: pewnie tak, gumka już i tak (za) dużo pomaga (
  • Odpowiedz
@madstorm: Nie wiem czy idiotyzm z gumą, ale zacząłem progresowac pod muscle upa tak jak Jazon zawsze pisze. Z ciężarem. No i po niecałych 3tyg podciągania i bar dipów z ciężarem zrobiłem muscle upa. I to nie takiego wymuszonego, tylko z delikatnym bujnięciem więc nie najgorzej
  • Odpowiedz
@madstorm: nie wiem jaką masz bazę dobra, ale dorzuc sobie ciężar do treningów i 1 trening pod muscle upa w tygodniu (rozbijasz go na części pierwsze: bujniecie, Lsit, pull w Lsicie, pull eksplozywny, bar dipy, muscle up negatywny). Ja wiem jak idzie nauka muscle upow na gumach, bo na mojej byłej siłowni były prowadzone zajęcia z kalisteniki xD po pół roku może ze 3 osoby robiły muscle upa, gdzie były
  • Odpowiedz
@spanko: uważam podobnie
@Blaczarny: bardipów to ja i 20 cyknę bez zająknięcia - u mnie dynamika podciągnięcia kuleje - ogólnie miałem problem z tym żeby nadgarstki mi zaczęły pracować, tak czy inaczej spróbuję wdrożyć pomysł z ciężarem
@Jazon: baza jest chyba całkiem dobra, ale jak wyżej dynamika i technika leży - też słyszałem już niejedną opinię na ten temat i z moich obserwacji widzę że to
  • Odpowiedz
@madstorm: ciężar Ci poprawi eksplozywnosc i to naprawdę sporo. Nie wiem, czy ćwiczysz w domu, czy na placu, czy na siłowni, ale postaraj się też robić negatywy. Najlepiej wchodzic do nich wskakując na drążek, czy to ze skrzyni, opony, krzesła, czy co tam masz pod ręką xD wtedy też fajnie barki i nadgarstki się przyzwyczajają
  • Odpowiedz
@Jazon: olałem negatywy bo mi to za wiele nie dawało, robiłem je zwykle z wymyku. Teraz w sumie > siła to może też warto wrócić do tego ćwiczenia. Wskoki na niższy drążek też robiłem. Jestem dobrej myśli. Tyle to trwa już że nie odpuszczę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz