Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Polecam wszystkim samotnym kobietkom i tym w #zwiazki. #niebieskiepaski kupujcie i się bawcie ze swoimi dziewczynami.


@Rruuddaa: Ta i jak takiej się spodoba to facet idzie w odstawkę. A weź ty się puknij w głowę. ()

Poza tym nie polecasz każdemu tylko mi to wygląda na ofertę dla beta orbiterów lub grubych feministek, co nie mogą sobie znaleźć fajnego, przystojnego bolca to muszą rozładować napięcie inaczej.
@Rruuddaa: Ta i jak takiej się spodoba to facet idzie w odstawkę. A weź ty się puknij w głowę. ()

@CuckCuckKlan sory ale chyba każda kobieta dobrze wie, że zadna zabawka nie zastąpi prawdziwego faceta. Chyba że facet to kłoda to cóż, takim jeszcze bardziej polecam.
Zabawki erotyczne nie są tylko dla ludzi co nie mogą znaleźć partnera ale również służą urozmaiceniu w łóżku dla par. Nie
sory ale chyba każda kobieta dobrze wie, że zadna zabawka nie zastąpi prawdziwego faceta.


@Rruuddaa: Ale jest coś takiego jak zespół martwej waginy i nie zgadniesz z czego się on bierze ( ͡º ͜ʖ͡º).

Nie bądź taki zamknięty na eksperymenty, bo w taki sposób za wiele przyjemności to kobiecie nie dasz


Ja jestem bardzo otwarty na eksperymenty, mam nawet dość długą listę co bym chciał zrobić,
@Rruuddaa: nie wiem czy masz na baterie czy zasilanie sieciowe, ale jak zwykle będę polecał taką maszynę, ale z podłączeniem do gniazdka.

PS: niebieski też miał orgazm? Bo wiesz, na niebieskich też działa w minutę ( ͡° ͜ʖ ͡°)