Fakt że swapy robi się w towarzyskich to chyba jedna z najlepszych decyzji EA od długiego czasu. Dzięki temu wygrałem 6 meczów składem z premier league w mniej wiecej 30 minut bo wiekszosc wychodzi po 1 bramce.
#fut
  • 6
@Digga_Radikal: nie mam pojęcia jak to wyglada od środka ale odnoszę wrażenie, że towarzyskie mecze gra się trudniej. Typu ja 4/5 dywizja i naprawdę czuje, że gram z 1/2 liga. Jeśli mowa o powodach to sa one znane. Niestety do tego przyłożyli się gracze debile, spadajacy w rangach aby wykonać zadania o legendy w Rivalsach. Więc gracze graczom zgotowali ten los.
@szklisty: Nie wiem jak to wygląda ale sam balansuję na granicy 1 i 2 ligi w Rivals i mam wrażenie że gram ze słabszymi od siebie, co w zasadzie przeczyłoby temu że gra się z ludzmi na swoim poziomie w rivals. Tak jak wyżej napisałem. W 1 meczu tylko było ciężko i do przerwy przegrywałem 3:0 i wyszedłęm, a poza tym 6 szybkich "meczów" (max 20 minuta)
@Digga_Radikal: dla Ciebie lepiej jesli grasz tak wysoko, gorzej dla kogoś kto gra od 5 w dół, w rivals latwiej pokonac kogos kto spadnie przykładowo z 5 do 7 niz kogoś kto gra w 1-2 ;)