Wpis z mikrobloga

przecież to wygląda na giga cringe, siedząc przed komputerem i oglądając to czuję się niekomfortowo


@vvvariacik: a koleś ma to w dupie i robi swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale nie lepiej badoo i tindera załozyć a nie na ulicy podbijać w jakichś ciemnościach? xD
@vvvariacik: skuteczność takiego podbijania na ulicy nie może być wysoka, polki na tle Europy są wycofane, mało otwarte ale być może to się zmienia. W każdym razie próbując w ten sposób osiągniemy jakieś efekty, lepsze to niż siedzenie z założonymi rękami, człowiek w ten sposób wystawia się na duży stres który buduje luz w relacjach społecznych. Ja w ten sposób podbiłem dwukrotnie, bez rezultatu ale w pewnym stopniu pobudziło mnie to,
@familypet: No i ja to samo sądze co ty, a OP szczeka bo nieruchający incel i dla niego wszystko to cringe bo siedział w piwnicy za długo lub mamusia mu powtarzala że to trzeba z kwiatami i grzecznie zagadywać xD A nie czekaj, oczywiście to było ustawione bo koleś ma 169cm więc jak według wykopowych przegrywów on w ogole mógł podejść, pogadać i wziąć numer ( ͡° ͜ʖ ͡
@pijekubusplay: proste jak yebanie xD jestem w drodze do sklepu widzę ładna łaska zagaduje. Da numer coś z tego wyjdzie-spoko. Nie da numeru-spoko świat się nie skończy xD idę na silke widzę na przystanku panienkę zagadam o #!$%@? i tyle xD nic do stracenia a można zyskać miłe chwile i wspomnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja najładniejsze panny w ten sposób poznałem, niepopsute przez tindera i inne
@Florentino: a to pierd*lnij sobie ze 2 piwka przed na odwage i zagaduj wtedy,zapytaj sie gdzie tam idzie bla bla a potem powiedz ze wracasz od znajomej z piwa, to nawet jak wyczuje alko to odbierze to normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@familype to jest jakieś wyjście ale jednak wolę mieć otwarty umysł. Podchodziłem dwukrotnie, po jeden i drugiej zlewce czułem przypływ pewności siebie, gdybym szedł za ciosem to pewnie widziałbym rezultaty. Trzeba po prostu podbijać, tylko że dla introwertyka jest to tylko proste w teorii
@Florentino: no ale probowales xD ogolnie nie oszukujmy sie, wyglad to podstawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja jakbym podbil to modelki 11/10 to tez by mnie zlala prawdopodobnie xD tak, to prawda, najgorzej pierwszy raz otworzyc morde, jak zagadasz jeden raz to potem juz idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogolnie to ja mialem skutecznosc okolo 7/10 6/10 na 10 podejsc z 7 numerow,
@familypet: wygląd tak, tego nie podważam. Kwadratowej szczęki nie mam, raczej zwykła lekko pociągła, wzrost 200 cm, z wagą dobijam do 90 kg. Podchodziłem do dziewczyn w moim zasięgu, były na wyciągnięcie ręki ale trzeba zainteresować słowem albo przynajmniej nie spłoszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dalej nie podchodziłem bo pewność siebie uleciała po jakimś czasie i nie było motywacji
@pijekubusplay:
eh, powtórzę się, nie neguję samego podchodzenia na ulicy do dziewczyn, po prostu uważam, że teksty przedstawione w tym konkretnym filmiku są strasznie cringowe, od gościa nie bije jakaś potężna pewność siebie, widać imo, że jest zestresowany, wstawiłem posta, licząc, że może wywiąże się jakaś ciekawa dyskusja, co robić, czego nie robić itp.
swoją drogą strasznie słabe jest z twojej strony wyzywanie od nieruchających inceli, bardzo lubię twojego bloga i
@familypet: ja jestem chadem i bez problemu moglbym to robic, ale nie musze mam wystarczająco atencji rozowych gdzie tylko sie nie pojawie wiec po co. Lecz jak pisalem bez bycia chadem,chadlitem do troche cringe jest dla mnie co innego jak masz ten ryj i rozowe robia te swoje sztuczki zebys je zauwazyl wtedy spoko podbijaj lecz bez dobrefo ryja ich nie uswiadczysz raczej
@Novisoon: > Typ zaczynający rozmowę od "przepraszam"... typ przeprasza kobietę, że ją zagaduje.

Sam nieraz zagadywałem laski z jakąś 20% skutecznością (w sensie z tyloma się umawiałem na randkę) i "przepraszam" jest generalnie najlepszą rzeczą jaką możesz powiedzieć na ulicy do laski, która Cię nie wiedzi - zwykłe nieinwazyjne zwrócenie na siebie uwagi. To bardziej jak "excuse me" niż "sorry"

@vvvariacik no bo nie dla psa to, wielu gości podbija bardzo