Wpis z mikrobloga

Zainspirowany tagami tworzonymi przez innych postanowiłem zrobić własny, jeśli kogoś zainteresują moje wysrywy to zapraszam--> #spaldupskogrubasie

Po krótce moja historia- duży od zawsze, życiówka to 120kg tłuszczu przy 195cm wzrostu, w 2014 zdecydowałem, że mam dosyć i zacząłem coś ze sobą robić, ale bardziej na zasadzie- rusz dupsko i żryj mniej, najniżej zszedłem do 95kg, a od ~4 lat bujam się w okolicy 100-105kg, 25lvl here i teoretycznie czuję się tak dobrze, mimo że jestem typowym skinny fat, ale...

Od 1.5 roku bawię się we wspinaczkę, a jak powszechnie wiadomo w tym sporcie im Cię mniej, tym lepiej, dlatego chcę na próbę zejść z wagą do 89 kg, stan z dzisiejszego poranka to 101.5 kg brutto (bez porannej kupy).

Dziś jest 9 dzień jak liczę i spisuję kalorie na aplikacji Fitatu, pierwszy tydzień to okolice 2300 kcal w dni treningowe, teraz to okolice 2000kcal codziennie żeby sprawdzić jak zachowa się organizm, bo w zeszłym tygodniu nie było szału. Codzienna aktywność niewielka- siedząca praca, ewentualnie spacery z psami, mam zamiar wrócić do 8-10k kroków dziennie, który to porzuciłem ~2 tygodnie temu. 3 razy w tygodniu wspinam się na ściance. W swoich codziennych wpisach na moim tagu będę podawał swoją wagę i ilość zrobionych w ciągu dnia kroków, od czasu do czasu screenshota z Fitatu/zdjęcia posiłków. Wpisy mają dla mnie pełnić funkcję motywacji i zobowiązania wobec nieznajomych z portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale gdyby ktoś miał jakieś rady/ uwagi to też chętnie się z nimi zapoznam.

No więc oficjalnie dzień 1:
Waga 101.5kg
Kroki- zaktualizuję wieczorem, ale celuję w 8000.

Na zdjęciu mój trzeci posiłek z dziś, który nazwałem "gniew dupy".

#mirkokoksy #chudnijzwykopem
Bakys - Zainspirowany tagami tworzonymi przez innych postanowiłem zrobić własny, jeśl...

źródło: comment_16075271839NanHe5Jmd06jHsqNlP61w.jpg

Pobierz
  • 4
@Bakys: zjadłbym ze smakiem ale później bym tego żałował. Co do chudnięcia to zwiększyłbym kcal i dorzucił trening siłowy ze 3 razy w tygodniu, ale co kto lubi
@Oastry: schodzę z 2800~ bo nie leciało. Na ściance oprócz samego wspinania mamy ćwiczenia z trenerem, trochę "kalisteniki". Na szczęście mnie po kiszonym nie pędzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dox1993: wiem, że za mało i absolutnie nie planuję na tym zostać dłużej, ale nie szło na 3k, nie szło na 2.5k, więc teraz robię 2k żeby wyłapać jakiś dobry punkt. Planuję dołożyć rower.